Susuz araç temizleme

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Susuz araç temizleme

İleti miyidogan » 24 Ağu 2008, 17:31

Arkadaşlar The Solution USA diye bir ürün aldım. Susuz arama temizliği için. Doğrusu fazla beklentim olmadan aldım bugün denedim araba felaket tozluydu, ev yaptırıyoruz inşaat alanına gidip gelmekten rezil olmuştu. Mikrofiber bez ile uyguladım, sadece sıkıp siliyorsunuz. Sonuç gayet iyi yarım saatte araba tertemiz oldu, harelenme yok, üzerindeki yapışık kirler kolayca çıkıyor. Tavsiye ederim...

miyidogan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 24 Ağu 2008, 20:15

YETERLİ BİLGİ ALAMADIM
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti formenci » 24 Ağu 2008, 20:16

[quote="ilk aşk"]YETERLİ BİLGİ ALAMADIM [/QUOTE]
+1Confused
formenci
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 24 Ağu 2008, 20:18

ARAÇ ÇAMURLU VE TOZLU BEZİ SÜRTTÜNMÜ BOYAYI ÇİZER ..................
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sirMAXIMUS » 24 Ağu 2008, 23:03

Sudan daha yoğun ve daha kaygan olduğu yazıyor açıklamasında, çizmediği doğru olabilir.

sirMAXIMUS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti miyidogan » 24 Ağu 2008, 23:26

Araba çamurlu değildi ama çok tozluydu üzerine yazı yazılacak derecede.

Çizmedi kesinlikle, denemeden ben de inanmamıştım ama başarılı...
miyidogan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti miyidogan » 24 Ağu 2008, 23:28

• NASIL KULLANILIR?
  • Girintili yüzeylerde (örn:araç içinde) kullanacağınız zaman Solutex havluyu The Solution ile nemlendirene kadar ıslatın. Daha sonra temizlemek istediğiniz yüzeyi nemli havlu ile silin ve yine kuru bir Solutex Mikrofiber havlu ile ürünü yüzeye iyice yedirin.
  • The Solution’ı temizlemek istediğiniz yüzeye (yaklaşık 1 m2lik bir alan seçin) 30-50 cm mesafeden püskürtün.
  • Solutex mikrofiber havlu ile püskürttüğünüz yüzeyi silin.
  • İkinci kuru bir Solutex mikrofiber havlu ile sildiğiniz yüzeyde kalan ürünü dairesel hareketlerle yüzey iyice parlayana kadar yedirin.
  • Girintili yüzeylerde (örn:araç içinde) kullanacağınız zaman Solutex havluyu The Solution ile nemlendirene kadar ıslatın. Daha sonra temizlemek istediğiniz yüzeyi nemli havlu ile silin ve yine kuru bir Solutex Mikrofiber havlu ile ürünü yüzeye iyice yedirin
  • THE SOLUTION ARACA ZARAR VERİRMİ?
  • Petrokimya ürünü olmayan The Solution’ın ana maddesi doğal ürünlerden üretilmiştir ve araca diğer kimyasal yüzey aktif temizleyiciler ve deterjanlar gibi zarar vermez.
  • The Solution silikon ve alkol içermez, dolayısıyla yüzeye zarar vermez.
  • The Solution dağada kendi kendine çözünebilir ve çevre dostudur.
  • The Solution sudan daha kaygan ve yoğundur. Bu da temizleme anında sürtünme ve çizilmeyi engeller…
  • Solutex mikrofiber havlu ise ipekten on kat daha yumuşaktır. Yüzeyi çizmez, ayrıca tozu ve kiri bir mıknatıs gibi içine çeker ve hapseder.
  • THE SOLUTION NE KAZANDIRIR?
  • Cila yapar, uygulanan yüzeyin parlamasını ve en iyi şekilde görünmesini sağlar.
  • UV koruma yapar.
  • Antistatik yüzey oluşturarak yüzeyin toz, kir, vs tutmasını engeller.
  • Boya koruması sağlar.
  • Oksitlenmeyi ve paslanmayı önler.
  • Suya, sabuna, kovaya, fırçaya, hortuma, özel bir yere gerek kalmadan aracınızın temizlenmesini sağlar.
  • miyidogan
    Yeni Üye
    Yeni Üye

İleti serdar5306 » 25 Ağu 2008, 00:14

teknoloji ilerledi artık herşey mümkün çizmemesi lazım yoksa kimse kullanmaz ama pek aklıma yatmadı hadi toz neyse ama çamuru çizmeden nasıl çıkaracak

2005 FABİA CHOİCE 101 BG SİYAH
    serdar5306
    CLASSIC
    CLASSIC

Ad Soyad: SERDAR
    Nereden: Ankara
    Arabanız: FABİA COHİCE 2005

İleti ufuk » 25 Ağu 2008, 00:34

gereksiz...
    ufuk
    Yeni Üye
    Yeni Üye

İleti BlueVRS » 25 Ağu 2008, 11:55

Arkadaşlar ben arabamı iç-dış 10 ytl ye cilalı köpük ile yıkatıyorum hemde markası muteber bir ürün ile bunu 25 ytl ye aldığımızda tozlu araç neyse de tam kirli arabayı bir yada iki kere temizledik diyelim,içinin temizliği ve verilen emek ile birlikte çok daha zahmetli ve mantıksız geldi bana,çamurluk davlunbazlarının temizlenememesi iç paspasların kirli kalması da cabası.. ve ürün 25 ytl..ConfusedOuch
    BlueVRS
    Yeni Üye
    Yeni Üye

İleti miyidogan » 25 Ağu 2008, 12:03

1-2 kez değil rahatlıkla 10 kez kullanılabilir. 10x10 = 100 ytl yerine 25 ytl tercih sizin tabii , sulu yıkama gibi olmaz ama imkan yoksa yarım saatte pırıl pırıl yaparsınız arabayı...
    miyidogan
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir