fabia- kaza

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia- kaza

İleti erolfabia » 01 Eyl 2008, 14:38

teşekkürler, sağolun...

herkese kazasız belasız sürüşler...

erolfabia
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti engin003 » 01 Eyl 2008, 23:48

Merhaba arkadaşlar 2 yıldır fabia kullanıcısıyım 1.2 -Ben çok memnunum performansından.
 Kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun.Kazalı fotoğrafını koyarsan beni bilgilendirmiş olursun .Neden ! skodanın kazalı halini görmedim fakat çelik bölmelerinin çok güçlü olduğunu biliyorum.Diğer araçlardan sağlam olduğunu bunu fotoğraflada ispatlarsak belki inanaırız.
  Allah kimsenin başına  kaza vermesin.
engin003
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erolfabia » 02 Eyl 2008, 10:31

orjinal: Gönderim Zamanı: Dün Saat 21:48 Yazan: engin003

Merhaba arkadaşlar 2 yıldır fabia kullanıcısıyım 1.2 -Ben çok memnunum performansından.
 Kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun.Kazalı fotoğrafını koyarsan beni bilgilendirmiş olursun .Neden ! skodanın kazalı halini görmedim fakat çelik bölmelerinin çok güçlü olduğunu biliyorum.Diğer araçlardan sağlam olduğunu bunu fotoğraflada ispatlarsak belki inanaırız.
  Allah kimsenin başına  kaza vermesin.
---------------------------------------------------------------------------------

yukarıda bir resim var, kaza anında ben frene bastığım için araçın önü yere biraz daha yaklaştı ve benim tampon, önümdeki aracın tamponunun altına girdi, yani benim aracın ön paneli, zayıf yeri, diğer aracın tamponuna denk geldi ve hasar büyüdü, eminim tamponlar denk gelseydi, ön kaputa kadar ulaşmazdı hasar.. buna rağmen motor kısmında herhangi bi hasar olmadı, sadece ön radyatör paneli ve kaput değişti, tampondaki ufak çizikler boyandı..

saygılar...
erolfabia
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir