2005 1.4 ambiente hakkında bilgi istiyorum

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2005 1.4 ambiente hakkında bilgi istiyorum

İleti isabayram » 14 Eyl 2008, 18:58

arkadaşlar konu başlığında belirttiğim araba hakkında bilgi sahibi olanlarımız lütfen yazarlarsa sevinirim. Performansı nasıl? dayanıklılık? yakıt tüketimi? sürüş keyfi? en önemlisi çokça servis yüzü görmezdir umarım?

şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürü bir borç biliyor ve saygılarımı sunuyorum. 

isabayram
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti crash » 14 Eyl 2008, 19:34

vallahi bu aydına ( söke ) skoda bayii açıldığından bu yana skodalar patladı resmen.Sorunuza gelirsek düşündüğünüz araç sürüş keyfi ve yakıt konusunda sürücüsünü üzmeyen bir araç.Bir depo benzinle rahatlıkla 800 km yapabilirsiniz.Yol tutuşu gayet başarılı.Zaten ambiante modelinde alüminyum alaşım jantlar var yol tutuşu iyileştiren faktörlerden birisi.Malzeme kalitesi ve işçiliği gerçekten başarılı.Koltuklar rahat ama yanal destekler biraz zayıf kalıyor.Frenleri çok iyi gerçekten.Motoru 75 BG torku 126 NM sınıf standartlarında bir 101 lik kadar tabiki performanslı değil.Aracın motorunun üstünde sadece skoda amblemi var geriye kalan bütün parçalar nerdeyse VW audi amblemli.Rutin yıllık bakımı yaklaşık 120-130 civarı diye biliyorum.Ben 3,5 sene fabia 101 kullandım servise bikere bile gitmedim rutin yıllık bakımları dışında tabi.Kasasıda çok sağlam ufak tefek çarpmalarda hasar almıyo kolay kolay.Direksiyonu gayet başarılı çok net tepkiler veriyor.Daha ne söylenebilirki hayırlısı olması dileğiyle...
crash
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti isabayram » 14 Eyl 2008, 19:36

kardeş çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. faydalı oldu. şimdiye kadar hiç arabam olmadı. ilk defa almayı düşünüyorum. inşallah hayırlısı
isabayram
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti crash » 14 Eyl 2008, 19:50

rica ederim inşallah hayırlısı olur istediğiniz aracı almanız dileğiyle...
crash
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir