fabia kumanda beyni

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia kumanda beyni

İleti abdullah » 23 Eyl 2008, 13:55

benim fabianın uzaktan kumandayı algılayan araçtaki kumanda beyni bozuk servise gittim 400 ytl dediler degiştirmedim kumandasız mekanik olarak kullanayım dedim ...

sanayide elektrikciye gittim oda sıradan bir beyin ve sustalı anahtarı olan kumanda takarız olur hallolur diyor 2 adet sustalı kumada ve beyin. takması ile 60 ytl diyor parası önemli degilde acaba gerçekten olurmu yada bir sorun çıkarmı acaba bilen varsa arkadaşlar lütfen bilgi verin bana sizin tavsiyeleriniz ile hareket edecegim hepinize teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
abdullah
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: 2005 fabia special gıranit gıri

İleti mehmetunal48 » 23 Eyl 2008, 13:58

[quote="abdullah"]benim fabianın uzaktan kumandayı algılayan araçtaki kumanda beyni bozuk servise gittim 400 ytl dediler degiştirmedim kumandasız mekanik olarak kullanayım dedim ...

sanayide elektrikciye gittim oda sıradan bir beyin ve sustalı anahtarı olan kumanda takarız olur hallolur diyor 2 adet sustalı kumada ve beyin. takması ile 60 ytl diyor parası önemli degilde acaba gerçekten olurmu yada bir sorun çıkarmı acaba bilen varsa arkadaşlar lütfen bilgi verin bana sizin tavsiyeleriniz ile hareket edecegim hepinize teşekkürler...
[/QUOTE]sustalı kontak takması 60 ytl nasıl şuan ki gibi kalitemi*ben tanesini sordum 70 ytl dedi ama aynı skoda kontağı demişti.yaptırma işine gelince usta risk alacaksa bozulursa yaptıracağına garanti verirse düşün derim.zira fiyat çok anormal demiş.
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti abdullah » 23 Eyl 2008, 14:34

sustalı kumanda sıradan piyasa malı yani beyinle birlikte malzeme fiyatı 30 ytl ama kumandanın görüntüsü çok güzel kalitesini bilmiyom gerçi fiyatına bakarsak pek kaliteli bişeye benzemiyorda ama usta yinede 2 sene gider diyor
Kullanıcı avatarı
abdullah
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: 2005 fabia special gıranit gıri

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir