30.000 km bakımı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

30.000 km bakımı

İleti kazım » 06 Ekm 2008, 13:32

öncelikle herkesin geçmiş bayramını kutlarım.

arkadaşlar 1.2 fabiam var."lazianke" üye ismi ile tanıdığımız ömer arkadaşımızın tavsiyesi üzerine bayramın 3.günü trabzon akademi otomotiv'de aracımın 30.000 bakımını yaptırdım.125 YTL tuttu.bence çok hesaplı. sağolsun servisteki arkadaşlar da ilgilendiler.yetkili servise yığınla para vermektense kaliteli özel servislere gitmek iyidir diye düşünüyorum.
yapılan bakımlar ve değişimler;

hava filitresi değişimi

yağ filitresi değişimi

polen filitresi değişimi

yağ değişimi

ve katalokta yazan diğer tüm kontrolleri yapıldı.

karadeniz bölgesinde olupta skodalarına bakım yaptıracak arkadaşlara tavsiye ederim.

servis adresi:

akademi grup otomotiv

fatih sanayi sitesi

tel:0 462 325 44 44

servis yol kenarından görünüyor.trabzon'u pek bilmiyorum ama bayburt tarafından gelirken  sağda

kazım
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tam3r » 06 Ekm 2008, 14:26

ben oraya hiç gitmiş değilim ama durmadan cep telefonuma mesaj atıyorlar. ezberledim artık fiyatlarını adresini falan.
tam3r
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti bahane » 07 Ekm 2008, 17:17

valla kardeş en güzelini yaptırmışsın bende zonguldak/kdz.ereğlide 4 ekim cumartesi günü gitdim 1,2 aracımın bakımını yaptırmaya yetkili servise tabi aracın garatisi dolmamıştı. yapılan iş:
yağ filitresi

hava filitresi

firenlerin kotrolu

antifiriz

diğer rutin kontroller falan 190-ytl dediler olurdu olmazdı derken 180-ytl zorla bağladım 2 taksit. valla garanti kapsamından çıksın bende özel sevise gidicem...
bahane
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Sami
Nereden: Zonguldak
Arabanız: 2007 Skoda Fabia 1,2 Classic Plus Sedan-Benz+Lpg

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 23 misafir