Yeni Fabia Test

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yeni Fabia Test

İleti Satli » 09 Şub 2007, 13:43

Fabia 2007 HTP TEST...Yeni kasa

Kullanıcı avatarı
Satli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Salih Fikret Atlı
Nereden: Antalya
Arabanız: Seat Leon TDI DSG, Seat İbiza Cupra

İleti irfant » 09 Şub 2007, 14:27

Roomi'ye o kadar alıştım ki Yeni Fabia'yı hiç yadırgamıyorum. Testte epey süslü bir 1.2 kullanılmış (dot matrix ekran, alu jantlar, mercekli far vs.) Umalım da bizim ülkemize de böyle bol aksesuarlı 1.2'ler gelsin   Smile
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti vozel » 09 Şub 2007, 15:13

fabia yeni modeli ile en önemli olan ic mekan özelligini kaybetmis gördügüm kadarı ile. havalandırma izgaralarının düz olarak kapanması sistemi yeni fabia yok. üst model araçlarda olan bu özellik konsolu gayet kaliteli gösteriyordu.
vozel
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 09 Şub 2007, 15:20

[quote="vozel"]fabia yeni modeli ile en önemli olan ic mekan özelligini kaybetmis gördügüm kadarı ile. havalandırma izgaralarının düz olarak kapanması sistemi yeni fabia yok. üst model araçlarda olan bu özellik konsolu gayet kaliteli gösteriyordu.
[/QUOTE]

Bu konuda sana katılıyorum, bunu daha önce de yazmıştım başka satırlarda.

Bir nevi geriye dönüş olmuş. Yeni yüzlerde kullanılan plastik çok kaliteli değil...  Wink
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti mygokhan » 09 Şub 2007, 17:14

[quote="irfant"][quote="vozel"]fabia yeni modeli ile en önemli olan ic mekan özelligini kaybetmis gördügüm kadarı ile. havalandırma izgaralarının düz olarak kapanması sistemi yeni fabia yok. üst model araçlarda olan bu özellik konsolu gayet kaliteli gösteriyordu.
[/QUOTE]

Bu konuda sana katılıyorum, bunu daha önce de yazmıştım başka satırlarda.

Bir nevi geriye dönüş olmuş. Yeni yüzlerde kullanılan plastik çok kaliteli değil...  Wink
[/QUOTE]

yeni bir yüz, güzel tasarım var ama eskisinin güzel bakışları bunda yok bee!!
plastik kalitesini tam yakından inceleyemediğim için bişey diyemeyeceğim..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti emirkaansbp » 09 Şub 2007, 21:02

ya aslında fabia yı ilk gördüğümde de gıcık olmuştum tiipi çok acayip gelmişti, şimdi satacağım die uyku tutmuyo.... eminim bunun tipinede alışcaz ama.... nezaman?

bide size acayip gelebilir ama ön kaput taki eğim bana tosbayı arka farlarda Audi A3 ü anımsatıyo.. arkaya bişey demiyorumda, ön taraf çekilir gibi değil.... feminen duruyoooo. :)
emirkaansbp
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 09 Şub 2007, 22:55

[quote="emirkaansbp"]ya aslında fabia yı ilk gördüğümde de gıcık olmuştum tiipi çok acayip gelmişti, şimdi satacağım die uyku tutmuyo.... eminim bunun tipinede alışcaz ama.... nezaman?

bide size acayip gelebilir ama ön kaput taki eğim bana tosbayı arka farlarda Audi A3 ü anımsatıyo.. arkaya bişey demiyorumda, ön taraf çekilir gibi değil.... feminen duruyoooo. :)
[/QUOTE]

bayanlarada hitap etsin diye o tasarımı yapmışlar..arka ise tasarım olarak idare eder.ama yakın zaman içinde makyaj yaparlar..belki ufak tefek makyaj ile daha çekici olabilir.ama alırmıyım alırım Big%20smile
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti 10TOPRAK » 10 Şub 2007, 15:09

Pig yani fabia tam teknolojiye ayak uydurdu herşey var;görüntü,estetik ve daha alımlı ama daha pahalı..
10TOPRAK
CLASSIC
CLASSIC

İleti baver7810 » 10 Şub 2007, 20:52

emirkaansbp da dedigi gibi babam skoda fabia ya dediğinde içimde şansa bakya dedim ne umuyodum ne buldum dedim ama 1 ay sonra bu arabayı nasıl bırakıcam (sigara gibi bağımlılık yaptı)demeye başladım sanırım bu aşk olsa gerek:)
yeni fabia bence çok güzel tabi iç konsolu özellikle teypin altını biraz daha güzel yapabilirlerdi

Sanırım Skoda nın özellikle fabia nın kendine zamanla aşık etme özelliği var
baver7810
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti emirkaansbp » 11 Şub 2007, 00:01

Wink         Ermm    Approve   
emirkaansbp
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 11 Şub 2007, 01:00

[quote="baver7810"]emirkaansbp da dedigi gibi babam skoda fabia ya dediğinde içimde şansa bakya dedim ne umuyodum ne buldum dedim ama 1 ay sonra bu arabayı nasıl bırakıcam (sigara gibi bağımlılık yaptı)demeye başladım sanırım bu aşk olsa gerek:)
yeni fabia bence çok güzel tabi iç konsolu özellikle teypin altını biraz daha güzel yapabilirlerdi

Sanırım Skoda nın özellikle fabia nın kendine zamanla aşık etme özelliği var
[/QUOTE]

Approve
Approve
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Fabia