2004 fabia 1.2 'yle ilgili merek ettiklerim

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2004 fabia 1.2 'yle ilgili merek ettiklerim

İleti xavi » 17 Kas 2008, 01:28

1) 1.2 lerde bagaj ve depo araç içerisinden açılmıyor mu? Benim araçta açma kollarının olması gereken yer boş.

2) "Fabia'nın özellikleri" başlıklı konuda belirtilen özelliklerden hangileri 1.2 lerde mevcuttur. bunları aktif etmek için servise mi gitmeliyim.

3) motor sarsıntılı ve gürültülü çalışıyor. biraz araştırdım. "3 silindirli olmasından dolayıdır." diye genel bi kanı var. ben önce ateşleme sisteminden kaynaklıdır diye düşünüyordum, servise götürecektim aracı. duyduklarım-okuduklarım biraz rahattı ama gene de şüphelerim var.

CEVAPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

xavi
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rechanerr » 17 Kas 2008, 02:13

WALLA BEN 1,2 Yİ SATACAM DIYE TAKASTA ALDIM
AMA BIRAZ BINICE WAZGECTIM
ARABA COK İİ VE COK RAHAT VE DE AGIR Bİ ARABA
GIDISI YOLA OTURUŞU İİ
MOTORU ZORLARSANIZ İNLİO COK SES CIKARIO
VERGISI UCUZ YAKITI AZ
DAHA NE OLSUN
ZATEN 90 I GECMEK YASAK
HER YER RADAR
rechanerr
CLASSIC
CLASSIC

İleti HTP » 17 Kas 2008, 11:48

3 silindirli biraz sarsıntılı calısır ama ilk calismada, ondan sonra duzene girmelidir.Eger arabanızın motoru sarsıntılı calisiyorsa bunu motor kapagına bakarak soylebilirsiniz bir problem olabilir.Benim arabam aynı motor. Bir ara 3. silindir tıkalı oldugundan dolayı imiş sarsıntılı calisiyordu motor kapagı uzerinde 1.2 yazısını okurken 2 tane goruyordum fakat su anda o titresimden eser dahi yok .
HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir