CMS Çelik Jant (fabia)...takas

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

CMS Çelik Jant (fabia)...takas

İleti Darkhawk » 12 Arl 2008, 02:02

Arkadaşlar merhaba.3 ay önce fabiama alaşım(çelik) -CMS marka-- jant taktırdım ama hoşuma gitmedi. Skodam.com aracılığıyla buradaki arkadaşlardan benim gibi değiştirme düşüncesi olan arkadaş varsa takas düşünüyorum. Fikriniz nedir?
(Cms marka oksit siyah renk aldım ama orjinal fabia -gri- çelik jantla değiştirmek isterim.-Aracım gümüş gri renk,yakında fotolarını koyarım)

Darkhawk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erbilgs » 12 Arl 2008, 02:23

resimlerini koyarsan düşünebilirim
erbilgs
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baho06 » 12 Arl 2008, 12:39

[quote="Darkhawk"]Arkadaşlar merhaba.3 ay önce fabiama alaşım(çelik) -CMS marka-- jant taktırdım ama hoşuma gitmedi. Skodam.com aracılığıyla buradaki arkadaşlardan benim gibi değiştirme düşüncesi olan arkadaş varsa takas düşünüyorum. Fikriniz nedir?
(Cms marka oksit siyah renk aldım ama orjinal fabia -gri- çelik jantla değiştirmek isterim.-Aracım gümüş gri renk,yakında fotolarını koyarım)
[/QUOTE] çok acil resim koy sana zahmet. kaçlık.
baho06
CLASSIC
CLASSIC

İleti umt_d » 12 Arl 2008, 13:37

[quote="Darkhawk"]Arkadaşlar merhaba.3 ay önce fabiama alaşım(çelik) -CMS marka-- jant taktırdım ama hoşuma gitmedi. Skodam.com aracılığıyla buradaki arkadaşlardan benim gibi değiştirme düşüncesi olan arkadaş varsa takas düşünüyorum. Fikriniz nedir?
[/QUOTE]

Tipini sevmeyerek almış  olamazsın bir sorun yaşıyorsun ki satıyorsun o sorun nedir?
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti royal » 12 Arl 2008, 15:21

Tipini sevmeyerek almış  olamazsın bir sorun yaşıyorsun ki satıyorsun o sorun nedir?
[/QUOTE]

güzel bi yerden yakalamışsın mesela benim favorite almış olduğum cantlar yuzunden arka koltuğa üç kişi binince lastikler araç tümseklere girdiğinde havalanıyor ya o zamanlar çamurluk ağızları na sürtme meydana geliyordu şimdi çamurluk ağızlarını şişirttimde kurtardım ümraniyedeki skoda servisine sordum cantlardan olduğunu tek çözümününde bu olduğunu söylemişti. cantlar dışa doğrumuymuş neymiş öyle biseyler daha söylediler ama onu tam hatırlayamıyorum. servisin demesine göre  içe dönük olunca sorun yaşanmıyormuş
royal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Darkhawk » 12 Arl 2008, 16:11

Umt_d ve baho arkadaşlara teessüflerimi iletiyorum,daha dürüstlük ölmedi.Zaten takas etmek isteyen arkadaş olursa gideceğiz oto lastikciye herşey ortaya çıkar.Eğrisi,kaynağı yada tam olarak oturmaması gibi problem yok hatta piyasada eğer soruşturursanız 5x100, 14"lik jantlar çok zor bulunuyor ki ben de zor buldum.Almaya mecbur değildim. Hoşuma tam olarak gitmedi ama ileri de gözüm alışır diye aldım ama içime sinmedi.Sadece sebebi budur,zaten zevkine değişiyorum herhangi bir ticari amacı da yok.

Darkhawk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Darkhawk » 12 Arl 2008, 16:17

Darkhawk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Darkhawk » 12 Arl 2008, 16:18

Darkhawk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Darkhawk » 12 Arl 2008, 16:19

Darkhawk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baho06 » 12 Arl 2008, 19:08

[quote="Darkhawk"]

Umt_d ve baho arkadaşlara teessüflerimi iletiyorum,daha dürüstlük ölmedi.Zaten takas etmek isteyen arkadaş olursa gideceğiz oto lastikciye herşey ortaya çıkar.Eğrisi,kaynağı yada tam olarak oturmaması gibi problem yok hatta piyasada eğer soruşturursanız 5x100, 14"lik jantlar çok zor bulunuyor ki ben de zor buldum.Almaya mecbur değildim. Hoşuma tam olarak gitmedi ama ileri de gözüm alışır diye aldım ama içime sinmedi.Sadece sebebi budur,zaten zevkine değişiyorum herhangi bir ticari amacı da yok.

[/QUOTE] bana niye teesüf ediyon.bişey demedimki.resim koy sana zahmetdedim.bide ebadını sordum.yanlış anladın herhalde
baho06
CLASSIC
CLASSIC

İleti Darkhawk » 12 Arl 2008, 19:58

baho06 arkadaş kusura bakma...sana değil royal arkadaşa yazacaktım..yanlışlıkla oldu.
Darkhawk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baho06 » 12 Arl 2008, 21:24

[quote="Darkhawk"]baho06 arkadaş kusura bakma...sana değil royal arkadaşa yazacaktım..yanlışlıkla oldu.[/QUOTE] olur böyle şeyler
baho06
CLASSIC
CLASSIC

İleti tolga_kaan_ » 12 Arl 2008, 23:42

cms paladın modeli  Bildiğim kadarıyla cms  orj. de  farklı renk sunmuyor. Büyük ihtimalle sonradan boyama. İyi satışlar...
tolga_kaan_
CLASSIC
CLASSIC

İleti Darkhawk » 13 Arl 2008, 11:35

[quote="tolga_kaan_"]

cms paladın modeli  Bildiğim kadarıyla cms  orj. de  farklı renk sunmuyor. Büyük ihtimalle sonradan boyama. İyi satışlar...
[/QUOTE]

yuh artık.... daha neler okuyacağız bakalım.
Darkhawk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 10TOPRAK » 13 Arl 2008, 14:14

Git sanayiye boyasınlar..
10TOPRAK
CLASSIC
CLASSIC

İleti tolga_kaan_ » 13 Arl 2008, 14:34

[quote="Darkhawk"][quote="tolga_kaan_"]

[/QUOTE]

yuh artık.... daha neler okuyacağız bakalım.
[/QUOTE]

ne oldu arkadaşım ?   mesajımda  " yuh artık " ibaresini kullanmanı gerektirecek ne yazdım açıklarsan sevinirim.
tolga_kaan_
CLASSIC
CLASSIC

İleti alpko » 13 Arl 2008, 16:16

acikcasi benim de pek hosuma gitmedi gri araca ozellikle, oyle bir duruyor ki lastik kapaklarini cikarirsin ayni onun gibi duruyor, celik janti olmayan aracta kapakta yokmus gibi, ama CMS guzel kaliteli, belki baska bir renkte guzel durabilir..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti royal » 13 Arl 2008, 19:33

[quote="Darkhawk"]

[/QUOTE]

kusura bakma kardeş ben başıma gelen olayı anlattım belki sende böyle bi sebepden değiştirmek istiyorsundur diye aklıma geldi geldiği gibide yazdım dürüstlüğünü eleştirmek istememiştim Confused ama resimleri koyunca değiştirme istemenin nedeni zaten ortaya çıktı haklısın değiştirmelisin
royal
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir