Aksesuar fiyatları 2009 fabia

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Aksesuar fiyatları 2009 fabia

İleti muca » 16 Arl 2008, 00:41

selamlar sevgili dostlar
Yeni fabia'mız için bu gün srevisten fiyatlar aldım. Sizce bu fiyatlar nasıl? fikir alabilirsem sevinirim

Bazı parçaları dışarıdan temin etsek kaça olur?

yeni fabia çelik karter koruması: 240 ytl kdv dahil

yeni fabia kaput altı keçe izolasyonu: 60 ytl

yeni fabia çamurluk paçalıkları Ön : 36   arka 38  ytl

Marşbiel koruma çıtaları: Plastik : 70 ytl

crom       210 ytl

fikirlerinize acil ihtiyacım var

saygılar

Kullanıcı avatarı
muca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti crash » 16 Arl 2008, 01:46

Siz aracınızı alırken hiç hediye bi aksesuar vermedilermi ? Normalde vermeleri gerekirdi aslında.Yani en azından karter koruyucuyu.Bu merşbiyel koruma çıtaları nasıl oluor onu anlamadım yalnız.Karter muhafaza bana pahalı gibime geldi.Bakın benim aracım peugeot 207 ve haziranın 28 inde aldım aracımı.Park sensörü ve karter korumadan para almadılar ayrıca ön ızgara nikelajından para almadılar.Gerçi tanıdıktı aldığım yer ama ayıptır söylemesi zaten normalin altına bi fiyata aldım ben aracı.Ona rağmen yinede bunlardan para almadılar.

crash
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti muca » 17 Arl 2008, 02:43

selamlar yani bişey vermedilermi derkene ben park sensorlerini aldım yangın söndürücü vs vs ıvır kıvırları aldım bire 4300 ytl indirim o kadar(
ama emin olun aklıma gelmedi karter koruma vs aracı alınca gördüm:) malum şu ana kadar kullandığım 8 aracı alırken böyle bir pazarlığım olmamıştı:) hepsini çünki şirket almıştı:))

bu gün keçe diye bişey taktırdık ama bi naneye benzemiyor. Eşim taktırdı görsem onu taktırmazdım herhalde laf ola beri gele bir plastik

dizel aracımdaki koccaman keçeye benzemoor bile

neyse

skoda almak sanırım beni bozdu:(

hayallerimi suya düşürdü

Kullanıcı avatarı
muca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti muca » 17 Arl 2008, 02:47

haaa birde ses yalıtımı  namına hiç bir şey yapmamış olmaları çok can sıkıcı. Bu kadar mı malzemeden çalınır üstelik yeni versiyon yeni kasa bir araca bu kadarmı eksik bırakılır anlam vermek zoor
bu paraya alınabilecek nice araçlar varken hayatım da ilk defa keşke almasaydım dediğim tek şeydir.

ama SS kuralı gereği seveceğiz. Alışacağız.

Benim serzaniştim sadece izolasyona yoksa sesi unutursam araba canavar gibi. çok şirin

armudun sapı üzümün çöpü..........

saygılar
Kullanıcı avatarı
muca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti femur_28 » 18 Arl 2008, 23:56

bende aracı alırken hediye olarak park sensörü taktılar ayrıca ilkyardım çantası ve yangın söndürücüde aldım. Ayrıca krom kapı içi Marşbiel koruma çıtasını (2 ön, arka kapı) bursadan 80 YTL ye getirttirdim. Alacak  olan arkadaşlar varsa yardımcı olurum.
femur_28
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti femur_28 » 18 Arl 2008, 23:58

bende aracı alırken hediye olarak park sensörü taktılar ayrıca ilkyardım çantası, yangın söndürücü ve yedek paspas aldım. Ayrıca krom kapı içi Marşbiel koruma çıtasını (2 ön, 2 arka kapı) bursadan 80 YTL ye getirttirdim. Alacak  olan arkadaşlar varsa yardımcı olurum.
femur_28
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti muca » 19 Arl 2008, 01:59

[quote="femur_28"]bende aracı alırken hediye olarak park sensörü taktılar ayrıca ilkyardım çantası, yangın söndürücü ve yedek paspas aldım. Ayrıca krom kapı içi Marşbiel koruma çıtasını (2 ön, 2 arka kapı) bursadan 80 YTL ye getirttirdim. Alacak  olan arkadaşlar varsa yardımcı olurum. [/QUOTE]

selamlar femur_28

bursa dan OMSA marka mı. Bu gün sanayide sordum pazlanmaz kaplama 2 ön 2 arka 60 ytl fiyat verdiler ama ürün ellerinde yok idi görmeden almak istemedim

şayet omsa ise ve yeni fabia nıza oldu ise buradan sipariş edebi,lirim belki.

bu arada aracınızın yol sesi ne alemde( bagaj içi izolasyon durumuna falan baktınız mı?)

bilgi paylaşırsanız sevinirim

saygılar
Kullanıcı avatarı
muca
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir