Fabia İlanı :)))

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia İlanı :)))

İleti abdullah » 26 Arl 2008, 16:00

bütün fabialarda yol bilgisayarı var sadece yeni kasa 1.2 fabiaların bazılarında yok yol bilgisayarı    

Kullanıcı avatarı
abdullah
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: 2005 fabia special gıranit gıri

İleti abdullah » 26 Arl 2008, 16:04

fabia  elegance, choice,comfort,anbiante,special,classic,diye farklı özelliklerde oluyor ama en donanımlısı elegance 
Kullanıcı avatarı
abdullah
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: 2005 fabia special gıranit gıri

İleti bybirim42 » 26 Arl 2008, 16:56

HEMŞERİM EN DONANIMLISI ELEGANCE ONA BİŞEY DEMEDİK. ONDAN SONRA CHOİCE DEDİM MUĞLALI SANİTANIN COMFORT UNDA YOL BİLGİSAYARIDA YOKMUŞ BU NASIL AÇIKLANABİLİR.
bybirim42
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 26 Arl 2008, 18:46

[quote="bybirim42"]sizde iyce öldürdünüz sallamış diyerek adam sadece biraz abartmış doğru değilmi choice özel üretim bir araç değilmi fabianın elegance dan sonra en donanımlısı değilmi[/QUOTE]

ESP demiş, bu baştan 2 milyarlık sallamadır zaten. ayrıca 101 hp lik fabiayı Maserati gibi tanıtmış. Krom iç kapı kollarını Choice farkı olarak göstermiş ama Classic hariç hepsinde olmalı. Soğutmalı torpido demiş eyvallah, ama içeceğinizi koyun 5 dk. sonra buz gibi demiş, alakası yok, kullanmasak neyse, klima açıksa oraya hava üflüyor başka bi nanesi yok, biz içerde donacaz ki, içecek te soğuk kalsın...

iki taraflı katlanabilir koltuk demiş, sadece Choiceda var demiş, valla hangi seride var yok bilmem ama benim arabamda bile var.

e daha ne sıkacaktı abicim, karpuz ilanı vermiyor ya sonuçta, biraz özenli olunmalı.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir