Su seviyesi uyarı ışığı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Su seviyesi uyarı ışığı

İleti lazianke » 28 Arl 2008, 22:28

arkadaşlar iki gündür köydeydim, araba kar yağışı altında yattı. bu akşam dönerken çalıştırayım dedim. 2 derecenin donma uyarı ışığıyla birlikte araba çalıştıktan az sonra galiba 3 kez su seviye uyarısını işittim. hemen stop ettim, kitaba baktım, suyun eksilmesi durumunda olur, varsa uygun karışımı yoksa sadece saf su ekleyin yazıyordu.suda eksilme yoksa hemen stop edip bir servise danışın gibi bir uyarı vardı. suda eksilme yoktu. akademi otodan tamer beyi aradım. olabilir dedi. az su ekle çalıştır bir daha yapmaz dedi. zaten babamın ikazıyla azcık eklemiştim. çalıştırdım. ışık kesildi. ardından pimpiriklililğim gereği nolur nolmaz çorumdaki ustamı aradım. Ahmet usta da sıcaklık değişimine bağlı olarak genleşme tankında su seviyesi oynarsa olur dedi. normalde su seviyesine eksilme yoksa ikinci çalıştırmanda yapmazdı zaten dedi. problem yok devam edebilirsin dedi.
paylaşayım dedim...

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti mustisahin » 29 Arl 2008, 00:28

Evet bikac gün önce bende karsılasmıstım, su ekleyınce gecti. hatta - derecede oldugu için motor baygı titreyerek calısmıstı, korkutmustu sabah sabah.
mustisahin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 29 Arl 2008, 00:31

Rizede napsın garibim sıcaklık farkı yok alışmış hep aynı ısıya biraz soğuyunca havalar garipsemiş LOL

bende hiç olmadı böle bi durum. ha bide servisteki eleman ölçtü bi aletle -25 çıktı benim antifiriz.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti yaman_onur » 30 Arl 2008, 17:16

Selam,

Bende ikinci el bir fabia komfort aldım ancak kiabı yok, aldığım kişide bilmiyor ve de bulamıyorum.

Elinizdeki kitabı bilgisayar ortamındfa bizlerle paylaşabilir misiniz acaba.

Yardım ve ilginize şimdiden teşekkür ederim.

yaman_onur
CLASSIC
CLASSIC

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir