arka silecek

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

arka silecek

İleti bybirim42 » 06 Oca 2009, 20:01

slm arkadaşlar dün arabamın üzeri kar kaplıyken ön silecekler çalışıyordu o anda geri vitese taktım arka silecek çok az bi çalışma eğilimi gösterdi 2 veye 3 cm yerinden oynadı ve durdu bu gün arka silecegi tekrar çaıltırayım dedim ama çalışmadı sigortası felanmı atmıştır yoksa silecek motorumu gitti.eger sigorta ise yeri nerededir ve hangi sigorta arka silecegin. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

bybirim42
CLASSIC
CLASSIC

İleti A_Dinçer » 06 Oca 2009, 21:49

sigortası atmıştır torpidonun sol başında
A_Dinçer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpino » 07 Oca 2009, 00:41

bence de sigortadan. tam olarak hangi sigorta olduğunu aracın kitapcığından bulabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti bybirim42 » 07 Oca 2009, 10:20

teşekkür ederim arkadaşlar fakat bende fabianın kitapçığı yok sigortanın yerini ve hangi sigorta oldugunu fotoğrafla gösterebilecek arkadaş varsa yardımını bekliyorum. bulunduğum yer bir kasaba oldugu için sanayiye gitmem epey uzun sürecek. ayrıca bizim ön silecekleri komle değilde sadece lastiklerini değiştirmemiz mümkünmü böyle bir seçenegimiz varmı. sanki konyada sanayide sadece silecek lastiği satıldığını görmüştüm.
bybirim42
CLASSIC
CLASSIC

İleti bybirim42 » 08 Oca 2009, 23:41

tabi bu lastikler bütün silecekler için standartmıdır bilmiyorum ama sadece gördüğüm için sordum. şimdiden teşekkürler.

bybirim42
CLASSIC
CLASSIC

İleti kadir_ » 09 Oca 2009, 01:56

[quote="bybirim42"]

tabi bu lastikler bütün silecekler için standartmıdır bilmiyorum ama sadece gördüğüm için sordum. şimdiden teşekkürler.

[/QUOTE]

lastikleri değiştir silecekler 2 seneyi doldurdumu artık pas yapmaya başlar orjinali ile alırsın bu zamana kadar lastik değiştirdim o kadar performans alamadım orjinal valeo ile değişince tek seferde alıyor
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti lazianke » 09 Oca 2009, 02:13

[quote="bybirim42"]teşekkür ederim arkadaşlar fakat bende fabianın kitapçığı yok sigortanın yerini ve hangi sigorta oldugunu fotoğrafla gösterebilecek arkadaş varsa yardımını bekliyorum. [/QUOTE]

forumda daha önce resimlerle de gösterilmişti. konsolun( göğsün) sol kenarında -sol ön kapı ile konsolun birleştiği yerde- plastik bir kapak var. onu açmanız için kenarında tırnak yeri var. tornavida ile nazikçe onu kaldırırsanız sigorta paneli açılır. içinde hangi no lu sigortanın neye ait olduğunu gösteren bir kağıt var. ve panelin kenarında özel plastik cımbızı var. istediğinizi onunla söküp yenisini takabiirsiniz.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti bybirim42 » 10 Oca 2009, 11:18

Arkadaşlar çok teşekkür ederim yardımlarınız sayesinde sigortanın arızalandıgını ve yerini buldum.sigortaların yerini değiştirdim silecek çalıştı.tabi bulunduğum yerde yeni bir sigorta alıp takamadım ama en azından sorunu öğrendim.ben silecek motorundan korkmuştum.
bybirim42
CLASSIC
CLASSIC

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir