fabia angel

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia angel

İleti GOKHAN ERTEMİN » 25 Şub 2009, 15:50

[quote="alpko"]bazi arkadaslar benden sipariste bulunmuslardi, bundan sonra ki yazismalarda  national@national.sk        `ya da yazabilirsiniz, diye burada sanal ortamda tanisiyoruz, aramizda guvensizlik diye birsey olmasin, resmi firmamin uzerinden de halledebiliriz bu isleri..  [/QUOTE]

sn alpco  tr de  modifiye  araçlar  tuv  de  geçmiyor  yurt dışında  ne gibi bir  uygulama yapılıyor  bide  sonradan takılan zenon farlarda geçmiyor   bi bilgi atarsan sevinirim

selamlar  gokhan

GOKHAN ERTEMİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti GOKHAN ERTEMİN » 25 Şub 2009, 15:51

[quote="GOKHAN ERTEMİN"][quote="alpko"]bazi arkadaslar benden sipariste bulunmuslardi, bundan sonra ki yazismalarda  national@national.sk        `ya da yazabilirsiniz, diye burada sanal ortamda tanisiyoruz, aramizda guvensizlik diye birsey olmasin, resmi firmamin uzerinden de halledebiliriz bu isleri..  [/QUOTE]

sn alpco  tr de  modifiye  araçlar  tuv  de  geçmiyor  yurt dışında  ne gibi bir  uygulama yapılıyor  bide  sonradan takılan zenon farlarda geçmiyor   bi bilgi atarsan sevinirim

selamlar  gokhan
[/QUOTE]

duzeltıyorum  alpko
GOKHAN ERTEMİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 25 Şub 2009, 16:05

[quote="alpko"]bazi arkadaslar benden sipariste bulunmuslardi, bundan sonra ki yazismalarda  national@national.sk        `ya da yazabilirsiniz, diye burada sanal ortamda tanisiyoruz, aramizda guvensizlik diye birsey olmasin, resmi firmamin uzerinden de halledebiliriz bu isleri..  [/QUOTE]
Alpko duymamış olalım bunu... sana güven duymasak konusunu bile açmayız.

Burada kimin ne olduğu aşağı yukarı belli...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti alpko » 25 Şub 2009, 16:05

yok yok kisiye ozel degil genel yazdim.. :) 
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpko » 25 Şub 2009, 16:07

[quote="hetepe"][quote="alpko"]bazi arkadaslar benden sipariste bulunmuslardi, bundan sonra ki yazismalarda  national@national.sk        `ya da yazabilirsiniz, diye burada sanal ortamda tanisiyoruz, aramizda guvensizlik diye birsey olmasin, resmi firmamin uzerinden de halledebiliriz bu isleri..  [/QUOTE]
Alpko duymamış olalım bunu... sana güven duymasak konusunu bile açmayız.

Burada kimin ne olduğu aşağı yukarı belli...
[/QUOTE]

sagolasin, heryerde iyi anlatsinlar yeter, hayatin baska gayesi ne ki..   kimse zaten oyle birsey de yazmadi, ben onceden yazayim dedim.. sagolun..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 25 Şub 2009, 16:10

[quote="baho06"][quote="tunermania"]arkadaşlar ben tuning modifiye aksesarları ithl ediyorum ozlelikle angel stop falan fabianın angelına bu kadar talep olcağını hiç düşnmezdim.stratejik bir hata yapmısız bu zman kadar :)[/QUOTE] o zaman kardeş hemen stoklara gir bu farları.yav bu arabanın kasası nerdeyse 8 senelik.far bulamıyoruz.daha çıkalı bir sene olmayan arabaların farları var.aksesuarcılar büyük hata yapmışlar gerçekten[/QUOTE]
+1

en az ilgi görecek (nissan micra) veya 20 yaşında (Honda Civic-CRX 1990)bir arabaya bile getirtmişler, bizimki 1 defa makyajlandı, bir de kasa değişti hâla bir hareket olmamış.

4,5 senedir fabiaya biniyorum,aldığım sene aramalara başladım. daha ne kadar bineceğim ki?

Bu farı kullananlar da var ama devlet sırrı gibi saklıyorlar nereden aldıklarını...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti GOKHAN ERTEMİN » 25 Şub 2009, 16:11

sn alpko  bır rıcam var   bır arkadsımın hanımı ıcın  posta  doxı  3kutuılaca  ıhtıyac var tr  de bulamadık  fıyat ve yollama  sartlarını bıldırırsen sevınırım

gokhan
GOKHAN ERTEMİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpko » 25 Şub 2009, 16:11

[quote="GOKHAN ERTEMİN"][quote="alpko"]bazi arkadaslar benden sipariste bulunmuslardi, bundan sonra ki yazismalarda  national@national.sk        `ya da yazabilirsiniz, diye burada sanal ortamda tanisiyoruz, aramizda guvensizlik diye birsey olmasin, resmi firmamin uzerinden de halledebiliriz bu isleri..  [/QUOTE]

selamlar  gokhan
[/QUOTE]

Vallahi, camlar arkadakiler film yapilabilinir vs olayi var yine, sonradan takilan xenonlar konusunda bi sorun yok.. zaten ben de cok tuning duskunlugu yok ama araca bi iki aksesuar sart:) alacagim zaman da satan yere resmiyetini soruyorum..  ayrica, en son muayeneye gittigim de egzosu olctuler sonra da cama hem emisyon hem de muayene pulunu caktilar 2yillik.. cok sorun yapmiyorlar, eski araclara cok takiyorlar.. ben muayeneye giderken orijinal skoda serviste yaptirttigim tum islemlerin faturasini da goturuyorum, zaten goruyorlar..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpko » 25 Şub 2009, 16:14

sn alpko  bır rıcam var   bır arkadsımın hanımı ıcın  posta  doxı  3kutuılaca  ıhtıyac var tr  de bulamadık  fıyat ve yollama  sartlarını bıldırırsen sevınırım

gokhan
[/QUOTE]

posta koli gonderimlerinde postahanede gumruk polisi actirip kontrol ediyor, ilac olayini bi arastirmak lazim ama..  ayrica, burada vergi odedigin halde TR`ye ulastiginda koli adresine gelmiyor seni posta idaresine cagiriyorlar ve urunlerin turkiye`de ki karsiligi olan vergilerini de aliyorlar, o yuzden kargo her zaman daha iyi, direkt adrese, guvenceli..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti GOKHAN ERTEMİN » 25 Şub 2009, 16:23

[quote="alpko"] [quote="GOKHAN ERTEMİN"][quote="alpko"]bazi arkadaslar benden sipariste bulunmuslardi, bundan sonra ki yazismalarda  national@national.sk        `ya da yazabilirsiniz, diye burada sanal ortamda tanisiyoruz, aramizda guvensizlik diye birsey olmasin, resmi firmamin uzerinden de halledebiliriz bu isleri..  [/QUOTE]

gokhan
[/QUOTE]

posta koli gonderimlerinde postahanede gumruk polisi actirip kontrol ediyor, ilac olayini bi arastirmak lazim ama..  ayrica, burada vergi odedigin halde TR`ye ulastiginda koli adresine gelmiyor seni posta idaresine cagiriyorlar ve urunlerin turkiye`de ki karsiligi olan vergilerini de aliyorlar, o yuzden kargo her zaman daha iyi, direkt adrese, guvenceli..
[/QUOTE]

çok sağol  bir fiyat  bıldırırsen ben tnt ile sizden aldırırım  teşekkürler
GOKHAN ERTEMİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpko » 25 Şub 2009, 16:25

[quote="GOKHAN ERTEMİN"][quote="alpko"] [quote="GOKHAN ERTEMİN"][quote="alpko"]bazi arkadaslar benden sipariste bulunmuslardi, bundan sonra ki yazismalarda  national@national.sk        `ya da yazabilirsiniz, diye burada sanal ortamda tanisiyoruz, aramizda guvensizlik diye birsey olmasin, resmi firmamin uzerinden de halledebiliriz bu isleri..  [/QUOTE]

gokhan
[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

ilacin tam ismini yazarmisin, ayrica eger recete ile satilan bir ilacsa almak mumkun degil..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti GOKHAN ERTEMİN » 25 Şub 2009, 16:36

[quote="alpko"] [quote="GOKHAN ERTEMİN"][quote="alpko"] [quote="GOKHAN ERTEMİN"][quote="alpko"]bazi arkadaslar benden sipariste bulunmuslardi, bundan sonra ki yazismalarda  national@national.sk        `ya da yazabilirsiniz, diye burada sanal ortamda tanisiyoruz, aramizda guvensizlik diye birsey olmasin, resmi firmamin uzerinden de halledebiliriz bu isleri..  [/QUOTE]

gokhan
[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

ilacin tam ismini yazarmisin, ayrica eger recete ile satilan bir ilacsa almak mumkun degil..
[/QUOTE]

POSTA DOXIN   hamıleler ıçın bulantı kesıcı  tr dekı tanıdık ilaç satan arkadaşlaımada  sordum onlarda bakıyor  SAĞOL  ÖNCE FIYATI BİLDİRKİ SORALIM  SONRA PAHALI DEMESINLER  OK MI
GOKHAN ERTEMİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti GOKHAN ERTEMİN » 25 Şub 2009, 17:23

[quote="GOKHAN ERTEMİN"][quote="alpko"] [quote="GOKHAN ERTEMİN"][quote="alpko"] [quote="GOKHAN ERTEMİN"][quote="alpko"]bazi arkadaslar benden sipariste bulunmuslardi, bundan sonra ki yazismalarda  national@national.sk        `ya da yazabilirsiniz, diye burada sanal ortamda tanisiyoruz, aramizda guvensizlik diye birsey olmasin, resmi firmamin uzerinden de halledebiliriz bu isleri..  [/QUOTE]

gokhan
[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

POSTA DOXIN   hamıleler ıçın bulantı kesıcı  tr dekı tanıdık ilaç satan arkadaşlaımada  sordum onlarda bakıyor  SAĞOL  ÖNCE FIYATI BİLDİRKİ SORALIM  SONRA PAHALI DEMESINLER  OK MI
[/QUOTE]

sn alpko  ilgine  teşekkürler  ilaç imalattan kalkmış  onun yerıne  muadılı  emadur  bulundu
GOKHAN ERTEMİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpko » 26 Şub 2009, 01:42

[quote="GOKHAN ERTEMİN"][quote="GOKHAN ERTEMİN"][quote="alpko"] [quote="GOKHAN ERTEMİN"][quote="alpko"] [quote="GOKHAN ERTEMİN"][quote="alpko"]bazi arkadaslar benden sipariste bulunmuslardi, bundan sonra ki yazismalarda  national@national.sk        `ya da yazabilirsiniz, diye burada sanal ortamda tanisiyoruz, aramizda guvensizlik diye birsey olmasin, resmi firmamin uzerinden de halledebiliriz bu isleri..  [/QUOTE]

gokhan
[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

sn alpko  ilgine  teşekkürler  ilaç imalattan kalkmış  onun yerıne  muadılı  emadur  bulundu
[/QUOTE]

anladim, ama zaten bu eczane de olsa bile satmazlardi-satamazlardi receteli bir ilac sanirim..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir