İLK SÜRÜŞTE AŞK !! **REZALET*İ BİTTİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İLK SÜRÜŞTE AŞK !! **REZALET*İ BİTTİ

İleti GOKHAN ERTEMİN » 24 Şub 2009, 17:16

[quote="hetepe"]

Sıfır km aracı biraz uyguna verdin mi kim almaz ki?

Sorunları da ıvır zıvır şeylerdi zaten...

[/QUOTE]
sanırım haklısın  

GOKHAN ERTEMİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 24 Şub 2009, 20:08

Her markada sorun vardır.Başka markalarda yaşanan sorunları görseniz bu sorun onların yanında kibrit çöpü kalır ....
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti alpino » 24 Şub 2009, 20:11

abicim istisnalar kaideyi bozmaz derler. bizde sorun yok memnunuz. sorun olsaydı biz de şikayetçi olacaktık. artık bu konuya cevap atmayalım ki ortalıkda dolanmasın :)
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti Cancan » 25 Şub 2009, 02:26

sizleri daha fazla üzmek istemiyorum.
kendim ettim kendim düzelttim diyelim.

adamlar bi sürü şey yapacaklardıya ; onlara maliyeti oldukça tuzluya mal olacaktı. arada yapacakları  masraftan kurtardım onları (malum ön konsölün maliyeti bile 2.000 i geçiyordu:)) 

bir iki medyatik telefon işi halletmeye yetti diyelim. zaten 3-5 araba satabiliyorlar. daha fazla zarara girmelerine gerek yok idi 

satınaldığım rakamdan  daha azını almadım, üzerini saymayalım

Bu arada aracın sorunları öyle ıvır kıvır sorunlar değildi maalesef, en önemli sorun satıcının prestiji  idi ki ona da zelal getirmemek adına konu sessiz sedasız halletmeye çalıştım. ama azcık ses çıktı diyelim okadar

evet bende bir süre skodanın kapısından geçmeyi düşünmüyorum taki şu  joyster ( çıkarsa eğer) o çıkana kadar.

Markaya değil lafım, lancia Yepsilon nın bile 2 kere cebinden çıkaracağı modele bu fiyatı biçmiş olmalarına

neyse

size iyi eğlenceler dilerim

sizi tanımak güzeldi.
Cancan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 25 Şub 2009, 17:11

Vuruk arabayı satmışlar hiç yok yere bir kişiyi skoda'dan soğuttular. Normalde işin içinde bayinin çevirdiği bir dümen olmasa bu kadar üstüne düşmezdi genel merkeze söyleyin fabrikasyon hatalar onları bağlar derlerdi. Normalde mahkemeye kadar gidiyorlar araç değişimi vs. kesinlikle Yüce Auto'nun yapacağı şeyler değil tamamını tamir eder yine değiştirmez.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti muca » 25 Şub 2009, 18:39

Spekülasyon da olabilir bence.
Yada Şu krizin içinde ,işlerin olmadığı  dönemde cidden problemi olan bir aracı sattılar ve  daha kötü sonuçlara ulaşmadan olayı çözmeyi uygun görmüş olabilirler.

Çözmüşlerse bile bravo. Başka markalarda fabrikasyon çıkış hatalar için bile böyle bir uygulamaya yıllarca uğraştırıyorlar( biliyorum. 1998 yılında firma aracının _Polo classic_ daha showrom dan çıktıktan 100km sonra_araç istanbuldan erzuruma yola çıkmıştı gidip arkadaşı ben aldım izmit civarından oradan biliyorum_ motor yatağı sarmış ve problemin üretim hatası olması tesbit edilmiş olmasına rağmen_ değişiminin 1 yılı aldığına bizzat  şahid oldum biliyorum.)

Şayet bu işi yapan (YÜCE MOTOR değil anlaşılan) bayi dahi yapmış olsa CANCAN'ın problemini çözmüş olduğundan dolayı  BRAVO SKODA ya.

Alkışlıyorum.

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
Kullanıcı avatarı
muca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 25 Şub 2009, 20:15

Censored

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti Hataylı » 25 Şub 2009, 22:52

[quote="Cancan"][quote="samet"]sat gitsin arabayı[/QUOTE]

yok ben satmayacağım.LOL

hayatta satmamEmbarrassed

ben ne uğraşacağım. Bundan sonrası servisin işi, maalesef , ki kuvvetle muhtemel onlar satacaklar:)) görünen köy ona benziyor.

işin şakası sinirim biraz geçmeye başladı, bu kadar dil döküldükten ve bir sürü fedakarlıkta  bulunan bir servis yakalamışken arabaya bilmem artık kaç paralık eklemeler yapılacakken ( ön konsol değişim sözü" sanırım elegance versiyonlu kırma bir fabia classic olacak" , konsöl-motor arası izolasyon dahil) bu araç satılır gibi gelmiyor bana

bu arada araçta problem yok aslında Tüm sorun satıcının sorunu, kontrolsüz satış yapmalarından kaynaklanıyor. Bunu Merkeze rapor edilmemesi içinde bir sürü taviz verildi ve verilmeye de devam gibi gözüküyor.

arabanın durumu belli olsun sonuçları yazacağım. Teslimat süresi uzadı çünkü Ön konsöl değişimi  biraccık uzun sürecek, şimdilik yedek araçla dolaşcaazz.

saygılar
[/QUOTE]
Kendi aracım için Tüketici mahkemesi sıfatıyla 1.asliye hukuk mahkemsinde davamı açtım.İlk duruşma 14.04.2009 günü saat 10.00'da .
Hataylı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fıratt » 25 Şub 2009, 23:21

skodam com psikolojimi bozuyordu aracımı sattım skoda kullanmayıp bu foruma takılmak guzel ama skoda kullanıp bu forumda bulunmap olduruyor resmen çunku psikomanyak olduk heran bu sorunları bende yaşayacam hissi beni çok fena etmişti..Ouch
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti Toygun_ank » 27 Şub 2009, 21:27

Selam Cancan kardeşim

Arkadaşlar adamın sıkıtıları hiç ıvır zıvır değil sıkılmamış vida diyor ya olabilirmi böyle bişey bu ıvır zıvırmı ???

Bazılarınız yazmıs okadar kusur her markada war diye .. Olmasın...

İnsanlar milyarlar veriyolar o markalara . Dikkat edin lafım skodaya değil tüm markalara...

Yani sıfır araç alıyosunuz sıfır ne demek el değmemiş kusursuz kullanılmamış demek . Benim sıfır aldığım arabada nasıl kusur çıkar ?

Yani ben o kadar para verip o arabayı alıyorsam kusursuz sürüş keyfi isterim ...

Bence arkadaş haklı eger dedıklerı dogruysa

Bende skoda kullanıyorum ben sıfır almadım ama fabrıkasyon hatası da gormedım araçda

Tekrar saygılar..
Toygun_ank
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir