FABİA II, Servis tutumu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FABİA II, Servis tutumu

İleti hakanerdogan » 22 Şub 2009, 00:06

[quote="alpino"]ankaraya gelin :) ünaldı skodaya. ilgi alaka güleryüz hepsi var. artı beni her gördüğünde yeğenim hoşgeldin diyen servisin sahibi zeki bey var :)[/QUOTE]

aynen, gerek Ünal abi, gerek abisi Alper abi çok iyi insanlar. Zeki amcayı hiç ismen bilemedim ama bıyıklı, oturaklı bir amca vardı, o mu acaba çözemedim, bir Honda Accordu (2.4 Smile) var, beni İstanbul yoluna bıraktıydı, çok babacan biri.

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti kadir_ » 22 Şub 2009, 00:23

Anadolu yakasındasın sanırım ben sana yılmazlara git derim en iyi ilgiyi orda gösteriyorlar hatta ufak tefek şeylerede para almıyorlar ben memnunum ordan sanada tavsiye ederim

Bu arada yalandan niye yüceye gidersiniz anlamıyorum hem randevu ile alıyolar hemde ilgisizler geldi bana arabam ulugol çıkışlı çoğu bakımı orda yaptırmıştım.Yalandan gidip sıra beklemeye değmez.Bu zamana kadarda en fazla 3-4 kere gitmişimdir o da parça almak için 1 kerede turbo için gittim onada uçuk fiyat verdiler sağolsunlar dışardan alıp servise taktırmıştımThumbs%20Up

kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti alpko » 22 Şub 2009, 01:02

ilginc bi servismis, fakat frenler konusuna katiliyorum, bende frenleri degistirdigimde tutmuyordu neredeyse, kardesim yanlis mi taktiniz dedim, durmuyor bu araba dedim, zamanla alisir dediler 2000km. falan yaptiktan sonra harbiden de dedikleri gibi oldu, simdi uzerinden 10000 gecmistir, cok harika zink duruyor hem de rahatsiz da etmiyor.. 
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti muca » 22 Şub 2009, 01:15

[quote="kadir_"]Anadolu yakasındasın sanırım ben sana yılmazlara git derim en iyi ilgiyi orda gösteriyorlar
[/QUOTE]

kadir bey bir ara deneyimlerinizi paylaşmak için sizi rahatsız etmek isterim. Hani bende YUCE MOTORDAN aldım aracı ve servisler için olduki bir şikayetim var yine onları arayacağımı düşünerek en doğru seçim Yuce olur diye düşünüp aynı servise gidiyordum.
olduki bir şikayetlik durum vuku buldu, asıl servis böyle ise ben kime baş vuracam bu durumu düzeltin diye?

servisin ifadelerinde eksik bir yan görmedim açıkçası. Onlara göre yerinde öneriler olabilir. Fakat sorun "ben bundan, bunda, şundan memnun değilim bişeyler yapın" diyem müşteriye hiçte empatik olmayan cevaplar verilmiş olması. Hakan bey demiş ya
[quote="hakanerdogan"] servisin isteklerinizi umursmaması kötü. nasıl bir ticaret anlayışı anlamadım, ben o servisin sahibi olsam, aha yağlı müşteri buldum deyip ne var ne yok yapıp parasını almaya bakardım, en azından uğraşırdım.
[/QUOTE]

hani bir gayret içinde olunması, al madem bunu tak diyorsun taktım ver parasını denmesini bekliyordum. para harcamaya hazırdım açıkçası.
neyse sanırım biraz yaptırım uygulamak lazım yada "şunu şunu yap" parası neyse vereyim demek lazım . ben demedim, belirli bir tecrübeye sahip olduklarını ve bu tecrübeye de saygı duyduğumu ifade ettim

eskide kaldı artık bir "parçanın alışması" kavramı. Hangi devirde yaşıyoruz diyesi geliyor insanın

Kullanıcı avatarı
muca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 22 Şub 2009, 01:47

Ben çok memnunum orda kadir diye bi arkadaş var mekanikte herhangi bi sorunum olsun arıyorum bana her türlü yardımcı oluyor sağolsun oraya gidince ilgi alaka çok iyi bi gün sabah cam değiştirmeye gittim servisin sahibi sabah gelip kendi eliyle açıyo dükkanı bana çay ısmarladı tektek her yeri gezdirdi kim yapar bunu?

Adam esnaflık nedir biliyor amblemlerim iyice solmuştu bende cam bi arıza yüzünden gitmiştim amblemleri değiştirdiler para almadılar yüce olsan 25 tl bayıl derdi sonra bagaj switc i değişti nerden baksan 10 ytl var onada para almadılar adamlar işi biliyor yani o yüzden çok memnunum ben ulugolüde bunlar kuruttu zaten

İlk gittiğim zaman ufak bı kaza yüzünden farın tırnağı kırılmıştı far+sinyal değişti kaskodan sağ taraf tam işlemleri bitirdim çıkıyorum adam dedi abi bu böyle olmamış kötü duruyo dedi gidip sol tarafıda değiştirdi ve ücret talep etmedi benden ben çok memnun oldu biraz samimiyet önemli bu işlerde Thumbs%20Up
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir