fabiaya far ampulü

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabiaya far ampulü

İleti ripple » 08 Mar 2009, 00:16

arkadaşlar 2007 fabiamın(eski kasa) farlarının uzun yolda daha iyi aydınlatmasını sadece ampulleri değiştirerek artırabilirmiyim hangi ampulü tavsiye edersiniz yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

ripple
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: etem kum
Nereden: Isparta
Arabanız: fabia hb.2010 1,4 dizel ambiante

İleti hakanerdogan » 08 Mar 2009, 01:04

osram nightbreaker kullanıyorum gayet memnunum. (kısa H7 ler)

bide muayeneden yeni çıktıysanız farlarınızı kaldırın, ben biraz kaldırdım, muayeneden geçmesi için oldukça inik oluyorlar hiç alışık değilim.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ripple » 11 Mar 2009, 18:06

hakan bey ilgine teşekkür ederim.osram nightbreaker bulamadım.aynı zamanda fiyatının ucuz ama ömrünün kısa olduğunu öğrendim. aynı özelliklerde, fiyatı pahalı ama daha uzun ömürlü olduğunu öğrendiğim philips-x-treme power h7 aldım.çifti 82 tl. daha takmadım.inş. pişman olmam.
ripple
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: etem kum
Nereden: Isparta
Arabanız: fabia hb.2010 1,4 dizel ambiante

İleti hakanerdogan » 11 Mar 2009, 18:18

[quote="ripple"]hakan bey ilgine teşekkür ederim.osram nightbreaker bulamadım.aynı zamanda fiyatının ucuz ama ömrünün kısa olduğunu öğrendim. aynı özelliklerde, fiyatı pahalı ama daha uzun ömürlü olduğunu öğrendiğim philips-x-treme power h7 aldım.çifti 82 tl. daha takmadım.inş. pişman olmam.[/QUOTE]

hayırlı olsun güle güle kullanın. çok far kullanıyorsanız elbette dayanıklı olduğundan emin olduğunuz bir ampulu seçmek en mantıklısı. genelde gündüz okula gider gelirim, karanlık iyice basmadanda hayatta far mar açmam. paramda Nightbreaker'a yetti zaten o vakit. orjinali patladığı için değişmiştim.

dediğim gibi far ayarı ilede biraz oynarsanız daha güzel oluyor.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alpko » 11 Mar 2009, 18:20

[quote="hakanerdogan"]

[quote="ripple"]hakan bey ilgine teşekkür ederim.osram nightbreaker bulamadım.aynı zamanda fiyatının ucuz ama ömrünün kısa olduğunu öğrendim. aynı özelliklerde, fiyatı pahalı ama daha uzun ömürlü olduğunu öğrendiğim philips-x-treme power h7 aldım.çifti 82 tl. daha takmadım.inş. pişman olmam.[/QUOTE]

hayırlı olsun güle güle kullanın. çok far kullanıyorsanız elbette dayanıklı olduğundan emin olduğunuz bir ampulu seçmek en mantıklısı. genelde gündüz okula gider gelirim, karanlık iyice basmadanda hayatta far mar açmam. paramda Nightbreaker'a yetti zaten o vakit. orjinali patladığı için değişmiştim.

dediğim gibi far ayarı ilede biraz oynarsanız daha güzel oluyor.
[/QUOTE]

Avrupa trafik kurallari oraya da gelsin bakalim ne yapican sonra :D
Goruyorum - Gorunuyorum olayina gir Hakanim :D
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 11 Mar 2009, 18:21

ya gündüz ne farı ya Smile kör adam açsanda açmasanda gelir bulur seni. 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alpko » 11 Mar 2009, 18:37

[quote="hakanerdogan"]ya gündüz ne farı ya Smile kör adam açsanda açmasanda gelir bulur seni. 
[/QUOTE]

:)) tum dunya aciyor bunu :) Avrupa`da mecburu olmayan ulkeler Bulgaristan, Sirbistan, Turkiye (gurcistan bolgesini bilmiyorum).
Ben burada mecburi degilken de devamli yakiyordum, cogu sofor de yakiyor, trafik daha tatli oluyor, araclar daha da bi yakisikli oluyor o da ayri :--)
ayrica, zaten otomatik, arac calistiginda yaniyor :--)
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 11 Mar 2009, 19:06

güneşe hakaret. yapamam bunu Smile
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alpko » 11 Mar 2009, 19:06

[quote="hakanerdogan"]güneşe hakaret. yapamam bunu Smile
[/QUOTE]

LOL