auto kıng servis

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

auto kıng servis

İleti IYIGIT » 11 Mar 2009, 12:32

arkadaşlar auto kıng ziyaret eden oldu mu?k.yalı auto kınge gitmek istiyorum.araç anadolu sigortadan kaskolu küçük sıyrıklar var.gidenler memnun mu acaba küçük boya işelrinde 4 adet çizik işlemi  yapılıyo diye biliyorum.mesela 10 cm den büyükse extra masraf mı alıyorlar .extralar çok pahalı mı?

IYIGIT
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti GOKHAN ERTEMİN » 11 Mar 2009, 13:37

[quote="IYIGIT"]arkadaşlar auto kıng ziyaret eden oldu mu?k.yalı auto kınge gitmek istiyorum.araç anadolu sigortadan kaskolu küçük sıyrıklar var.gidenler memnun mu acaba küçük boya işelrinde 4 adet çizik işlemi  yapılıyo diye biliyorum.mesela 10 cm den büyükse extra masraf mı alıyorlar .extralar çok pahalı mı?[/QUOTE]

eğer ot king e gidip para verecekseniz  ben size bostancı oto sanayide  bir usta tavsiye edeyim  yaptığı yeri  biraz  zor buluyorlar  eğer  siz söylemezseniz

selamlar gokhan
GOKHAN ERTEMİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 11 Mar 2009, 19:34

[quote="IYIGIT"]arkadaşlar auto kıng ziyaret eden oldu mu?k.yalı auto kınge gitmek istiyorum.araç anadolu sigortadan kaskolu küçük sıyrıklar var.gidenler memnun mu acaba küçük boya işelrinde 4 adet çizik işlemi  yapılıyo diye biliyorum.mesela 10 cm den büyükse extra masraf mı alıyorlar .extralar çok pahalı mı?[/QUOTE]

Merhaba bu konuda uzman sayılırım LOL
Birkaç kez tamponu  çizdirdim kaskonun mini hasarsızlık paketinden yaptırdım.
Ben şiddetle tavsiye ederim. İşçilikleri mükemmel(adana için). Tamir ettikleri yeri ben zor buldum desem yeridir üstelik tamponu sivri bir cisme çarpıp hafif deldirmiştim. Mesela benim olayın birinde hem çizik hem çökme vardı bu durumda 4 hakkımdan biri yerine ikisini aldılar ücret ödemedim.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti 41 AZ 989 » 11 Mar 2009, 22:53

ben bundan 1 ay önce gittim mükemmel bir işçilik var lokal boya yaptılar işçilik 10 humara tavsiye ederim
41 AZ 989
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Melih » 11 Mar 2009, 23:02

Cumartesi günü bende gideceği auto king e benimde aynı sizinki gibi kasko muhabbeti. Bir arkadaş gitmiş çok memnum kalmış.

Limit konusuna gelince Anadolu sigorta pek bi açıklama yapmamış sanki internet sitesinden yaptığım alıntılara bakılırsa:

ANADOLU MİNİ ONARIM HİZMETİ

Anadolu Mini Onarım Hizmeti, poliçenizin geçerli olduğu süre boyunca oluşabilecek, küçük ölçekli hasarların ücret talep edilmeksizin giderilmesi hizmetidir. Anadolu Mini Onarım Hizmeti kapsamına giren hasarlar Anadolu Sigorta'nın anlaşmalı olduğu Auto King Servis İstasyonları'nda Amerikan menşeli know- how, ekipman ve malzemelerle giderilmekte, kullanılan özel tamir teknikleri sayesinde aracın orijinalliği korunmaktadır.

Anadolu Mini Onarım Hizmeti'nden hasarınızla ilgili zabıt, tutanak ya da ekspertiz bulunmaksızın faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu hizmetten yararlanmanız durumunda mevcut hasarsızlık indirimi etkilenmez.

Anadolu Mini Onarım Hizmeti ile verilecek servis hizmetleri şunlardır:

- Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme (5 cm çapa kadar)
- Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme (10 cm çapa kadar)
- Boya Tamiri (Tampon sıyrıkları, anahtar çizikleri, kapı vurukları)
- Döşeme Tamiri (Deri, halı, kumaş, plastik üzerindeki yanık, yırtık, çizikler)
- Ön Cam Tamiri (Her tipte kırıklar, 10 cm'ye kadar çatlaklar)
- Leke çıkarma (Deri, vinil, döşeme kumaşları ve halı malzemelerdeki 5cm'ye kadar lekeler)
- Plastik Tampon Tamiri (Göçük, yırtık, kopuk ve eksik parçalar)

DOĞRU SENDELER AMA YIKILMAZ...
Kullanıcı avatarı
Melih
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Melih
Nereden: Aydın
Arabanız: Toyota/Corolla/1,33/2012

İleti sanitabey » 11 Mar 2009, 23:37

Bende geçen sene gitmiştim.Çok memnun kaldım.Tavsiye ederim...İZMİR AUTO KİNG
sanitabey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Melih » 11 Mar 2009, 23:42

Dostum minionarım limitlerini buldum umarım işine yarar.

Aşağıdaki linkten bakabilirsin

DOĞRU SENDELER AMA YIKILMAZ...
Kullanıcı avatarı
Melih
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Melih
Nereden: Aydın
Arabanız: Toyota/Corolla/1,33/2012

İleti kadir_ » 12 Mar 2009, 01:50

auto kıngdekıler aldıkları paranın hakkını werıyorlar ben bı ara konu acmıstım boyalı yerı hakan bıle zor buldu dusun yanı ben 2 kere gıttım cok memnunum maslak oto sanayının ıcındekınden.En kral oto boyocısı bıle onu yapamaz neden dersen bu kıng cıler butun makınaları son teknolojı we temız calısıyor adamlar
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 12 Mar 2009, 17:30

4 yılda bir defa bile kullanmadım auto king i...arabamın da her tarafı çizik...bu sene deneyeceğim.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti mkemal » 17 Mar 2009, 18:55

Arkadaşlar,

Aracı kışın götürmeyin ben geçen kış ufak bir çizikten dolayı götürmüştüm. Yaptıkları boya bu kış patladı. Birde boya yapıldıktan sonra mutlaka kontrol edin, Ankara da çok yoğun olduklarından vernik izi vs bırakabiliyorlar.

Yazın sorun olmuyor diye duydum. Bu yaz götürcem tekrar. En azından kasko bozulmuyor.

mkemal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 17 Mar 2009, 23:03

ankarada arkadaşım hyundai getzine ufak yama boya yapmışlardı, şahaneydi. ayrıca fabialarda kırık far ayaklarını da tamir ediyorlarmış kaskodan. ben de bir ara ona baktıracağım.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti zulfikar22 » 28 Mar 2009, 23:17

ben de geçen yaz Ankara Ostimde Auto Kinge götürdüm çok memnun kaldım tavsiye ederim
Kullanıcı avatarı
zulfikar22
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Zülfikar DEMİREL
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 2006 1,2

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir