benzin katkı maddesi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

benzin katkı maddesi

İleti dedeoglu » 17 Mar 2009, 13:11

selamun aleyküm dostlar geçenlerde ustaya gittim kullandığın benzin iyi değil dedi ve beniz katkı maddesi kullanmalısın dedi daha önce benzin katkı maddesi kullanan var mı varsa dtavsiye edebileceğiniz bi marka varmı

dedeoglu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabialife » 17 Mar 2009, 15:09

arabanın ne olduğunu bilmiyorum ama enjektörlü ise kaliteli bir enjektör temizleyici, karbüratörlü ise karbüratör temizleyici özellikle würt marka veya orjinal amerikan yada italyan malı olanlardan alıp kullanırsan iyi olur. petrol ve benzeri yerlerde 5-6 liraya satılan uyduruk şeylerden kullanma.

ben 15 yıldır benzinli ve dizel tüm arabalarımda kullandım ve hala kullanmaya devam ediyorum. çok faydasını gördüm. ortalama  5-10 depoda bir kullanabilirsin, dolu depoya kutunun tamanını boşaltıp benzin bitinceye kadar kullanıyorsun. bu arada fırsatını bulursan motoru arada bir kısa mesafe de olsa yüksek devirde kullan.

fabialife
CLASSIC
CLASSIC

İleti ufuk05 » 17 Mar 2009, 17:04

Faydasını görürsün.Ben bp den almıştım siyah bi kutuydu adını hatırlamıyorum 15 liraydı.Anladığım kadarıyla benzinin patlama etkisini artırıyor.Bu sayede enjektörleri temizliyor.Katkıyı kullandığın depoyla az yol yaparsın ama arabanın ivmelenmesi harika oluyor :D benim choice çoşmuştu
ufuk05
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir