Başka bir anahtar sorunu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Başka bir anahtar sorunu

İleti SkodaFabia » 25 Nis 2009, 22:59

Sevgili arkadaşlar,
Hala konunun takibindeyim, 1 Elektronikçi arkadaşıma danışıp internetten komfort paketin seri nosuna göre resmini indirdim ve kendisine verdim. Yapabileceğini söyledi. Ancak beyini sökünce aracın merkezi kiliti devre dışı kalıyor ve sürücü kapısı hariç tüm kapı kilitlerini elle kapatmak zorunda kalıyorsunuz ayrıca otomatik camlarda çalışmıyor. Yani beyin sökülünce çalışmayacak olanlar benim ilk tespitime göre bunlar. Başka ne çalışmaz bilemiyorum. Varsa bilgisi olan lütfen bizimle paylaşsın. Çünkü beyni sökünce arabanın sürüşü tehlikeye sokacak şekilde aksamaları olacaksa da trafiğe çıkmayalım, tamir olana kadar garajda bekletelim. Fiyata gelince: parçanın yenisi 500-600 TL arası. Almanya'dan sorduracağım. Tamir ettirmek istersem sanıyorum 1/3 e yakın bir fiyata yaptırabilirim. Yine de araştıracağım. Elektronikçi yapabilirse demekki sizde iyi bir elektronikçi bilgisi olan birine yaptırabilirsiniz. Gelişmeleri paylaşacağım.
Kazasız yollar dileğiyle... 

SkodaFabia
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti eydor » 18 May 2009, 19:12

arkadaşlar pes ettim anlaşılan bu sorunu biz değil servis çözecek mecburen servise istemeyerekte olsa teslim olucaz.
eydor
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir