kapı döşemesi ıslanıyor

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

kapı döşemesi ıslanıyor

İleti sanitabey » 02 Nis 2009, 02:10

FABİLARDA KAPI DÖŞEMESİ YIKAMADAN VEYE YAĞMURDAN DOLAYI ISLANAN VARMI?VARSA BEN BUGÜN YAPTIRDIM VE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.ÖNCE SUYUN NERDEN GELDİĞİNİ SAPTAMAK İÇİN SOL ARKA KAPI  DÖŞEMESİNİ SÖKTÜRDÜM .SERVİS BANA İÇERDEKİ SACIN KOMPLE DEĞİŞMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ.BENDE KAPORTACIMA DURUMU ANLATTIM VE KENDİSİNİN HALLEDEBİLECEĞİNİ SÖYLEDİ.KAPIYA DIŞARDAN HORTUMLA SU TUTTUK VE BİR SÜRE SONRA SACIN ALT TARAFINDAN SU AKMAYA BAŞLADI .BU ARADA SU TAHLİYELERİ AÇIK MI DİYE ÖNCEDEN KONTROL ETTİK.DAHA SONRA SACI SÖKTÜK FAKAT YERİNDEN ÇIKARMADAN. AKSİ HALDE İŞ ÇOK UZAR VE İŞÇİLİKTE HALİYLE FAZLA OLUR.DAHA SONRA SACIN DİĞER TARAFINDA LASTİK VAR KAPIYA BASAN ONUN ALTINA CAMCILARIN KULLANDIĞI SİYAH SİLİKONLARDAN SIKTIK VE SACI TEKRAR YERİNE TAKARAK VİDALARINI SIKTIK.ARADAN 3 SAAT GEÇTİKTEN SONRA YIKAMACIDA ARBAYI YIKATTIM VE DÖŞEMENİN ISLANMADIĞINI GÖRDÜM.BÖYLE SORUNU OLAN ARKADAŞLAR VARSA ÇÖZÜM OLMAK İSTEDİM.BU ARADA TOPLAM İŞÇİLİK 5TL VERDİM.SERVİS 165 TL KDV VE İŞÇİLİK DAHİL FİYAT VERMİŞTİ . 

sanitabey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazorhan61 » 02 Nis 2009, 17:29

EVET TEŞİSDĞRA    CAM MEKANİZMASIDAN YAPİYOR  SULAMAYİ   SİLİKOMU   TAM YEDİRMADİYSE   ALABİLİR  ACIP TAKRAB  BAKDIRMANIZI TAVSİYE EDERİM

lazorhan61
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: orhan şahin
Nereden: Kocaeli

İleti 61ogretmen61 » 03 Nis 2009, 02:42

SACI SÖKTÜK FAKAT YERİNDEN ÇIKARMADAN,
bu nasıl oldu anlayamadım. sac oraya puntolanmış.
61ogretmen61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mehle » 09 Nis 2009, 21:19

bende de bugün aynısı oldu.... sol arka kapının ordan içeri su girmiş paspas su gibi olmuş.... kaportacıya götürdüm iç kısmına bakacaz dedi... bakalım yarın götürecez ne olacak 2005 model araç nasıl olurda su alır anlamadım gitti...
mehle
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Barış
Nereden: Kastamonu

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir