acil yardım lütfen fabia krank keçesi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

acil yardım lütfen fabia krank keçesi

İleti siyok » 02 Nis 2009, 17:18

mrb
20 gün önce kaza yaptım aracın altını fena vurdum karter delindi,ön aks kırıldı,viraj demirler kırıldı,jantlar dahi kırıldı.kaportoda önemli bişi yok.araç kaskolu servisine çektiler herşeyini yaptılar.yalnız yarın teslim alacam bugün arayıp krank keçesi yağ kaçırıyor kazaylada ilgisi yok dediler siz ödeyeceksiniz dediler.anlayanlara soruyorum sizce servis beni yanıltıyormu bu keçe kazadan kaynaklanan bi sebeblemi kaçırıyor.aracım 2005 choice 30 binde

siyok
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mbarman » 02 Nis 2009, 19:03

okadar hasardan sonra aracı çalıştırmadan grank keçesinden yağ akıttığını nasıl tespit etmişler şaştım doğrusu. demekki o servistekiler müneccim y..... yemişki biliyorlar. çok yüksek ihtimalle yaptığınız kaza sırasında karterin kıkılmasıyla oluşmuş bir hasardır. çünki karter grank keçesinin üzerine bağlıdır. ve keçe flanşı aliminyum malzemeden imal edilmiş olup kartere aralarında sızdırmazlık sağlayan bir conta ile bağlıdır. sonuç olarak sanırım servis sizi öpmek istiyor. itiraz edin ve açıklama isteyin
ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O GÜN BUGÜNDÜR
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Kırklareli
Arabanız: SEAT LEON 1,6TDİ CR DSG STYLE BEYAZ 2011

İleti hakanerdogan » 02 Nis 2009, 19:08

sakın ödeme, ne gerekiyorsa yap, parasını hem senden, hem kaskodan almasınlar. 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir