Ne talihsiz başım var !

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ne talihsiz başım var !

İleti dejavu » 10 Nis 2009, 13:18

Sagol arkadaşım. Bu dediğin yer Doğu holding'in karşısında oluyor değil mi? Birde ordan biliyorsan bi usta ismi verebilir misin? Bazen aynı yerde bile ustadan ustaya farkedebiliyor araca gösterilen itina.

Yetkili servise ise sorundan emin olmadan gitmek bana pek mantıklı gelmiyor. Onların tespit ettiği her sorun daha pahalıya patlıyor gibi geliyor bana. Yetkili servise gideceksen, motorun şusu var şurdan su kaçırıyor yada fren tutmuyor gibi bi bahaneyle gideceksin bence. Bu araçta bi anormallik var deyip gidince, şu bitmiş, bu ölmüş der dururlar kanımca.

dejavu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Bluedays » 10 Nis 2009, 14:33

Arkadaşım orada her usta iyidir ilgilenirler fakat illa isim istiyorsan murat bey var orada.

İsmini tam bilmiyorum fakat bıyıklı gözlüklü bir ağabey var o da çok iyi.

İNsanlar gerçekten çok iyi.

Doğulu holdingin karşısında kardeş doğru tahmin etmişsin.

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti RoadFighter » 10 Nis 2009, 14:37

[quote="Bluedays"]

Arkadaşım orada her usta iyidir ilgilenirler fakat illa isim istiyorsan murat bey var orada.

İsmini tam bilmiyorum fakat bıyıklı gözlüklü bir ağabey var o da çok iyi.

İNsanlar gerçekten çok iyi.

Doğulu holdingin karşısında kardeş doğru tahmin etmişsin.

[/QUOTE]

Murat beyle tanışmıştık bir görüşme vesilesiyle.

Bir yakınım da servislerine götürüyor aracını sürekli.

İşçilikleri,esnaflıkları iyi imiş.

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti psco » 10 Nis 2009, 15:19

Araba insan gibidir iyi bakılmazsa büyük arıza çıkartır.Her daim motor kaputunu açıp yağını suyuna bakılmalı...Arabaya binmeden önce herzaman kontrol ederimm..Çokk şükür şuana kadar bi arıza yapmadı
Kullanıcı avatarı
psco
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Erkan Ciğerlioğlu
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia combi ambiante

İleti dejavu » 14 Nis 2009, 17:22

Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucunda motorun su kaçırmadığını, bilakis tahliye ettiği gördük. Conta yanmış, su sistemi hava alıyormuş. Aldığı bu hava basınç yapıyormuş ve tahliyeden atıyormuş. Bütün taşlar yerine oturdu sanıyorum.

Önce benim kayışı değiştirdiler -ki bu devirdaim pompası ile set olduğu için birlikte değişmesi gerekiyormuş- devirdaim değişmeyince öncekini bozmuş sanıyorum kayışlar.

Devirdaim bozulması sonucu aşırı su kaybı motorun hareret yapmasına ve contanın yanmasına neden olmuş. (ki araç bendeyken su azalttı kabul ama hiçbir zaman hararet tavan yapmadı, orta çizgiyi hiç geçmedi)

Ama yinede çok şükür yağa yakıta karışan bi su yok.

Buradan Ankara Uludağ Skodaya tekrar tekrar saygılarımı sunuyorum. Kendilerine verdiğim 700 küsürün yanına birde 400 lira conta masrafı çıktı hepi topu.

Bu arada yetkili servis And oto conta değişimi için 700-800 civarı bi fiyat verdi. Herkesin bilgisi olsun istedim.
dejavu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ümit » 15 Nis 2009, 00:33

kartel muhafazasını ben yetkili serviste 10/04/2009 tarihinde 105 liraya değiştim o pahalı olmuş
ümit
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir