Kalitesiz fren balatasının yaptığı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kalitesiz fren balatasının yaptığı

İleti fantastik » 13 Nis 2009, 16:15

arkadaşlar fabiama 3 ay önce yan sanayi balata almıştım ama alırken marka bilmiyoduk 25 tl ye aldık taktırdık.dün ziyaret için kaynıma gittim kardeşi balatacı ve fren üzerine adapazarı sanayide yeri varmış bugün araçta titreme var dedim yanına gittik.ve iyice dinleyin şimdi....

aldığım balata okadar sert ve adiymişki aynalarımı yani diski yemiş bitirmiş düşünün arac 3 ayda yaptığı km 5000.tabi allahtan alış fiyatından taktı ve balatayıda değiştirdi saolsun maaliyetine kurtardık.bana trw marka taktı ve en iyisidir dedi.bilgininiz olsun.sağlıcakla kalın..

fantastik
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti agros » 13 Nis 2009, 16:36

paylaşım için teşekkurler...
Kullanıcı avatarı
agros
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: 2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort Dual VVT-i

İleti baho06 » 13 Nis 2009, 17:01

kardeş sende anlamalıydın.25 e balata olurmu.otostarta gir.orda kaliteli markaları gör.geçmiş olsun

baho06
CLASSIC
CLASSIC

İleti fantastik » 13 Nis 2009, 20:37

[quote="baho06"]

kardeş sende anlamalıydın.25 e balata olurmu.otostarta gir.orda kaliteli markaları gör.geçmiş olsun

[/QUOTE]

25 ytl ye olurmuş ama böle olurmuş ben yandım sizler yanmayın
fantastik
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti RoadFighter » 13 Nis 2009, 20:44

Geçmiş olsun.

Etraflıca bir zarar açmamış Allah'tan.

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti haktan32 » 13 Nis 2009, 22:30

Aslında bende bugün aynı konudan bahsedecektim... Yan sanayiiii... Fabia m ın ön panjur kısmının çercevesi kırıktı ve değiştireyim dedim. Komple ön panjuruu (çerçeve, nikalaj kısım ve siyah ızgara kısmı) 90 ytl ye yan sanayi olarak aldım ve aracıma taktım.. 1. O kadar adiki kırıldı kıralacak duruyor 2. tam olarak oturmadı ve etrafında göze hoş gelmedi.

Arkadaşlar yan sanayi alırken iki kere düşünün.
haktan32
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpino » 13 Nis 2009, 23:26

motorunuz bozulursa yolda kalırsınız. klima bozulursa pişersiniz ve ya donarsınız. ne bilim farınız patlarsa adisini alın. maksimum ömrü kısa olur. amaaaa lastikleriniz sizin hayata tutunmanızı sağlıyorsa frenleriniz de bir o kadar hayatınızın uçurumdan aşağı düşmesini engeller. yani ekonomi de bir yere kadar. frende ve lastikte iş şakaya gelmez dostlar. paraya kıymaktan kaçınmayın bu ikisi için.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti fmaka » 14 Nis 2009, 02:19

[quote="alpino"]motorunuz bozulursa yolda kalırsınız. klima bozulursa pişersiniz ve ya donarsınız. ne bilim farınız patlarsa adisini alın. maksimum ömrü kısa olur. amaaaa lastikleriniz sizin hayata tutunmanızı sağlıyorsa frenleriniz de bir o kadar hayatınızın uçurumdan aşağı düşmesini engeller. yani ekonomi de bir yere kadar. frende ve lastikte iş şakaya gelmez dostlar. paraya kıymaktan kaçınmayın bu ikisi için.[/QUOTE]
aracımın yaşı münasebeti ile bu hafta fren hidroliği ve komple bakım yarıldı  özel serviste.sonuç memnun edici oldu.

avuç içi kadar bir lastığın üzerindegidiyoruz.ve onada önem vermezsek hayata değer vermiyoruz demektir.
fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir