FREN BALATASI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FREN BALATASI

İleti RUMELİAYHAN » 25 Nis 2009, 04:37

ARKADAŞLAR EBNDE 2001 MODEL SKODA FABIA VARDI AACI SATTIM SATMADAN ÖNCE  ÖN FREN BALAASI ALMIŞTIM EN İYİSİ.NORMAL FİYATI 50 TL OLAN BU BALATAYI 25 E VERİCEM ADIĞIM YERE GÖTÜRDÜM KUTUSUNDAN ÇIKTIĞI İÇİN GERİ ALMADI KARŞILIĞINDA BAŞKA Bİ MAL AL DEDİ ANCAK BENDE ARABA YOK ARTIK.. O YÜZDEN SATIYORUM HİÇ KULLANILMADI SIFIR.MAİL ADRESİME MAİL ATIN VEREYİM BİRİNE YARASINBEN BURSADA İAKMET ETMEKTEYİM EGREKİRSE  KARGO İLE YOLLARIM SORUN DEĞİL EYETRKİ BOŞUNA GİTMESİN SAYGILARR.. MAİL ADRESİM  ( r.ayhanefe@hotmail.com)

RUMELİAYHAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 25 Nis 2009, 15:20

[quote="RUMELİAYHAN"]ARKADAŞLAR EBNDE 2001 MODEL SKODA FABIA VARDI AACI SATTIM SATMADAN ÖNCE  ÖN FREN BALAASI ALMIŞTIM EN İYİSİ.NORMAL FİYATI 50 TL OLAN BU BALATAYI 25 E VERİCEM ADIĞIM YERE GÖTÜRDÜM KUTUSUNDAN ÇIKTIĞI İÇİN GERİ ALMADI KARŞILIĞINDA BAŞKA Bİ MAL AL DEDİ ANCAK BENDE ARABA YOK ARTIK.. O YÜZDEN SATIYORUM HİÇ KULLANILMADI SIFIR.MAİL ADRESİME MAİL ATIN VEREYİM BİRİNE YARASINBEN BURSADA İAKMET ETMEKTEYİM EGREKİRSE  KARGO İLE YOLLARIM SORUN DEĞİL EYETRKİ BOŞUNA GİTMESİN SAYGILARR.. MAİL ADRESİM  ( r.ayhanefe@hotmail.com)[/QUOTE]
Bir hafta önce olsaydı işime çok yarardı. ama gene de sağolun.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir