Ön Camlardaki sorun

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ön Camlardaki sorun

İleti akif06 » 07 May 2009, 17:49

Arkadaşlar merhaba,
benim 2005 model fabianın sağ ön camı açılmıyor. Daha önceleri şöyle bir problem vardı; sağ ön cam açılmadığı zaman arabayı stop edip kontağı çıkarıp tekrar takınca çalışyordu (çok garip ama) bir süredir bu da işe yaramıyor, sağ ön cam hiç açılmıyor. Düğmesi yeni değişti. Ama sorun hala devam ediyor. Sol tarafdaki düğmeler ise problemli yani değişmesi gerek. ama sol cam açılıyor. Sağ camın açılmaması soldaki düğmelerden mi kaynaklanıyor bilmiyorum. Bir de camda bu sorun başlayalı kontağı çektiğimde radyo kapanmıyor. Daha önceleri kontağı çekince elektrik kesiyor ve radyo kapanıyordu. Alakası varmıdır bilmiyorum. Bu sorunları yaşayan var mı aranızda? Birde Ankarada bu problemleri halledecek bir elektrik ustası arıyorum. TAvsiyelerinizi bekliyorum.

akif06
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 07 May 2009, 17:53

ön camlarınız için bi öneri; aracınızın sol ön kapıdaki kilidine anahtarı sokun, açma yönünde çevrik tutun, camlar insin, sonra kapama yönünde çevrik tutun, kapansın, yeniden programlanır, tabi mekanik-elektronikte bir problem yoksa işe yarar. 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir