Ateşleme problemi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ateşleme problemi

İleti serkan34 » 03 Haz 2009, 13:50

Merhaba Arkadaşlar

2001 68 fabia comfortum var, Yaşadığım problem ise,  Arabayı ilk çalıştırmada normal çalısıyor. ancak bir yere gidip ve motoru durdurtukdan sonra ortalama 10 ile 15 dakikalık bir süreden  sonra tekrar çalıştırmayı denediğimde biraz zorlanmakta ve bazen baya bir uğraş veriyorum çalıştırmak için. Ama motoru durdurduktan sonra bir saat ve daha fazla beklersem araba normal olarak çalısıyor. Bunu anlamadım pek dinlenmeye mi ihtiyacı var acaba :) yorumlarınız nelerdir ?

Not : Akü ile ilgili bir sıkıntım oldugunu düşünmüyorum, 2 yıl önce mutlunun bakım gerektirmeyen aküsünden aldım, ve aküyü kontrol ettigimde ikaz bölümünün yeşil yani sarjı tam oldugunu gördüm.

Saygılar..

serkan34
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Koray » 03 Haz 2009, 15:45

acaba gerçekten ateşleme sorunu mu? dediğiniz türden bir sıkıntıya bir çok türden arıza neden olabilir. pompalama sorunu olabilir "ecu" kaynaklı olabilir. forumdaki ustalar daha iyi bilir ama elektronik araç işte kim bilir ne derdi var.
Koray
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serkan34 » 09 Haz 2009, 16:04

Sanırım servise bir göstermek gerekicek, umarım onlarda sorunu bulana kadar 40 parça değiştirtmezler. 
serkan34
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir