amortisör (sorun cözülmüştür)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

amortisör (sorun cözülmüştür)

İleti yasinn » 17 Haz 2009, 01:01

merhaba geçen gün bir fiyat listesi çıkartmışsınız merak ettim ben bugün bir özel servise gittim ön takımdan setlerden geçerken ses geliyor diye bi deneme sürüşü yaptı usta ve tabii aracı lifte alıp baktıktan sonrada emin oldu takozlardanmış kaça yaprsın dedim işçilik artı  orjinal takozlar 100 olur dedi takoz orjinal 15 yan sanayi 8 dedi bende ozman orjinal olsun dedim ama daha taktırmadım sizin fiayatı görünce şaşırdım doğrusu gittiğiniz servis özel mi yoksa yetkili servis mi bana cvp verirsseniz sevinirim.

yasinn
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti acer1610 » 06 Tem 2009, 14:31

gelen sesler amortisörlerden değilmiş  ,küçük lastik parçaları vardı eskilerini gördüm

aks körükleri takozlar arka amortisör toz körüğü takozu ön takımdaki tıkırtı ve ses yapan bütün lastikler değişmiş sorun çözüldü .

acer1610
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti acer1610 » 06 Tem 2009, 14:33

[quote="umitfatihgenc"]Öncelikle merhaba,o gelen ses amortisörlerden değil büyük ihtimalle aracınızın burçlarından kaynaklanıyor.Sesler çok rahatsız edici derecede gıcırtı sesleriyse ki kasislerden geçerken daha çok çıkar.Ozaman sadece burçları değiştirmeniz yeterli olacaktır.İyi geceler... [/QUOTE]

tesbitiniz kesinlikle cok doğru cıktı teşekkürler .
acer1610
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir