FABİA 2 RAMSES LPG

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FABİA 2 RAMSES LPG

İleti muzaffersurmaz » 19 Haz 2009, 00:44

ARKADAŞLAR BENZİN FİYATALRINDAN GINA GELDİ VE BENDE LPG TAKTIRDIM YAKLAŞIK BİR AY ÖNCE. YÜCEL USTADA RAMSES MARKA SİMİT DEPO 900 LİRAYA. TÜPTEN YANA Bİ ****NTIM YOK ÇOK ŞÜKÜR ÇEKİŞİNDEN BİŞEY KAYBETMEDİ HİÇ. İKİ KERE HARARET GÖSTERGESİ YANDI SADECE NEDEN YAPTI ONU ANLAMADIM SU EKLEDİM İKİ KERE ALDIĞIMDAN BERİ EKLEMEMİŞTİM OYSA. BUNUN HARİİCNDE YÜCEL USTANIN DEDİĞİ ŞEYELR OLDU MOTOR ARIZA YANDI ONUDA HALLETTİK OLAĞAN BİŞEYMİŞ TAVSİYE EDERİM TÜRKİYE ŞARTLARINDA HERKESE..

muzaffersurmaz
CLASSIC
CLASSIC

İleti sedil » 19 Haz 2009, 01:39

900 lira cok degilmi ramses'e ya ben onları 790 lira bide 10 taksitli olarak biliyorum.
sedil
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti barutoglu » 19 Haz 2009, 02:02

Ben de öyle biliyorum. Neyse artık taktırmışsın. Hayırlı olsun. benim de hararet göstergesi yanıyordu su eksiliyordu. iyice inceleyince lpgye giden sogutma suyu borusunun yarık olduğunu gördüm. bilerek takmazlar. Sehven olmuş olmalı. bulunduğum yerde atiker servisi olmadığı için boruyu ben kendim değiştirdim. seninkinin de bağlantılarında kaçak olabilir.
Bir de soru? şu motor arıza ışığını nasıl hallettiniz öğrenebilir miyim? Ben de de aynı sorun var da...
Sür çıkar ağyârı dîlden ta tecelli ede Hakk
Padişah girmez saraya hane ma'mur olmadan.
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gazi BARUT
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 FABİA SP COMBİ 16V GRANİT GRİ ATİKER FAST SYS

İleti muzaffersurmaz » 20 Haz 2009, 06:25

bilgisayara bağladı usta halletti
muzaffersurmaz
CLASSIC
CLASSIC

İleti barutoglu » 20 Haz 2009, 12:37

ben de bilgisayara bağlatıp sildirdim ama birkaç gün sonra tekrar nüksetti aynı sorun...
Sür çıkar ağyârı dîlden ta tecelli ede Hakk
Padişah girmez saraya hane ma'mur olmadan.
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gazi BARUT
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 FABİA SP COMBİ 16V GRANİT GRİ ATİKER FAST SYS

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir