cam otomatiği hakkında

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

cam otomatiği hakkında

İleti Kemal kurşun » 11 Mar 2012, 15:38

Bu ikide bir bozulan camlar insanı her türlü hasta ediyor. hayatı insana zindannn ediyor. Bunun sorumlu kim. bak benim çam da 5-6 kez düştü. son olarak 6. cısı kış mevsimine deng geldi ve beni hastanelik ettii. sadece tamirle ilgilenlere duyurulur. hayatınız tehlikede, kışın cam düşmüsse sakın aracı kullanmayın.benden söylemesi.

Kemal kurşun
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Mustafa Kemal Kurşun
Nereden: Çorum
Arabanız: fabia

İleti Kemal kurşun » 11 Mar 2012, 15:45

Eğer cam düşerse ve tamirciye kadar aracı sürmek zorundaysanız size hayati bir tavsiyem var. camı iki elinizein arsına sıkıştırıp yukarı çekin ve arasına bir tornavida sıkıştırın. özellkle kışın cam açık olarak gitmeyin.Ben bilemedim ve hastanelik oldum.hem param,hem sağlığım ve zamanım gitti.benden söylemesi.
Kemal kurşun
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Mustafa Kemal Kurşun
Nereden: Çorum
Arabanız: fabia

İleti bozdagbulent » 11 Mar 2012, 21:39

aralık ayında cam açılıp kapanırken ses çıkarmaya başlamıştı en son açtım bi daha kapanmadı.. ustaya götürdüm değişecek tahminen 200 tl masraf çıkar dedi.. sonra söktü kurcalarken ben bunu hallederim ancak bi-kaç saat sürer dedi.. eline sağlık adam baya uğraştı ve halletti borcumuz ne kadar dediğimde 20 lira versen yeter demişti. ustanın boynuna sarılasım geldi 180 lira kara geçince :)
bozdagbulent
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bülent Bozdağ
Nereden: Eskişehir
Arabanız: fabia elegance

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir