fabia lpg yardım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia lpg yardım

İleti sanitabey » 05 Ağu 2009, 00:01

selamlar. 2001 68 lik fabiam var.son zamlardan sonra aracıma binemez oldum. lpg taktırmak istiyorum. bikaç yere fiyat sordum .ve atikerde karar kıldım taktıran veye memnun olmayan varmı yardımcı olursanız çok sevinirim.herkeze kazasız belasız günler dilerim

sanitabey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sanitabey » 05 Ağu 2009, 00:40

yok mu fikrini soyleyecek bi arkadaş
sanitabey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti FabiaComfort » 05 Ağu 2009, 04:48

bende de 2001 mpi fabia var aracımda BRC var ve sorunsuz, hatta çok memnun bir şekilde kullanıyorum. Tavsiye ederim. Atiker nasıl dersen kötü olduğunu sanmıyorum kullanmamama rağmen. Ama marka olarak BRCnin daha çok tuttuğu kesin.
FabiaComfort
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skinoske » 05 Ağu 2009, 11:10

Ben Octavia'ya taktırdım 1.5-2 sene oldu.Hiç sorun çıkarmadı.Çalışmama, yolda bırakma gibi bir problem asla olmadı.Araç çekişten de öyle abartı bir şekilde düşmedi.Çok çok memnunum.Atiker yerine başka marka tercih etsem 500 TL fazla para verecektim.

Önemli olan marka değil ustadır.Taktıracağın yer hakkında biraz araştırma yap ve ona göre taktır.Hatta atikeri ara, bulunduğun yerdeki bayi telefonlarını iste, hangisini tavsiye ederler onu öğren.Fiyatlar aynı zaten.Yanlış ustaya taktırırsan en pahalı markayı da taktırsan o lpg den adam olmaz.Arabanda araya gider...
skinoske
CLASSIC
CLASSIC

İleti Bluedays » 05 Ağu 2009, 15:07

Arkadaşın dediklerine katılıyorum .Önemli olan taktırdığın yer. Ben BRC taktırdım. Ankarada.
Çok iyi bir yere taktırmışım. Allaha şükür 4-5 aydır tek bir sorun yaşamadım.

Km'de şehir içi ve şehirlerarası karışık klima açık şekilde 0,12-0,13 arası gaz yakıyor.

Bedava gibi birşey.

Hiç düşünmeden taktır derim. Ben de atikeri düşünmüştüm. Bu konuda çok araştırmalar yaptım. Çoğu lpg takan firma hatta kullanan kişiler atikerin fabia larda pek tutulmadığı söylendi.  Genel olarak BRC nin bizim araçlara uygun olduğunu öğrendim. İyi ki de yaptırmışım.

İnadına otogaz

Huzur otogazda

:)
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti ginobilly » 16 Ağu 2009, 19:50

Arkadaşım bende 2001 model 1.4mpi comford fabiş var 1 ay önce atiker taktırdım gerçekten çok memnunum bence hiç vakit kaybetme...
ginobilly
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir