Yeni Üyeden Merhabalar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yeni Üyeden Merhabalar

İleti baddal79 » 10 Ağu 2009, 14:34

Herkese İyi günler..  

Foruma bugün üye oldum ve yaklaşık 1haftadır da sitenizden birçok konuyu okuma imkanım oldu.
Birçok konudada bilgi sahibi oldum sayenizde ...

Ben 1 ay önce ilk aracım olan 2003 model 1,4 fabia sport satın aldım. Bir ustaya gösterdim aracın temiz olduğunu alabileceğimi söyledi.

Ancak aracımda yaşadığım bazın sorunlarıokuyunca aracımda baskı balatasının bitik olduğunu düşünüyorum.... Cry

Aracımla 3.ü vitesdekalkış yapabiliyorum ve  bazende 1.i vitesde bile sanki sanki aracı devirsiz kullanıyormuş gibi boğulma sesi veriyor ve bazen istop bile edebiliyor..

Özel bservise götürmek istiyorum ancak siteden okuduğum kadarı ile de her servise de güvenilmiyor..

Kocaeli veya istanrbul anadolu yakasında güvendiğiniz  bir servis önerebilirseniz çok sevinirim..

Saygılar iyi günler.. Star 

baddal79
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti zurna1788 » 10 Ağu 2009, 14:41

öncelikle hoşgeldiniz...baskı balata son derece önemli bir olaydır.yokuşlarda araç kalkmakta çok zorlanır.ayrıca arabanın gitmediğini hissedersiniz. vs vs... ben adana dayaşıyorum onun için size bir servis öneremicem ama istanbulda veya kocaelinde yaşayan üyelerimiz var.gerekli yardımda bulurlar merak etmeyin.kendinize iyi bakın...aracınız resimlerini biran önce bekliyoruz :)
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti OKTAVİACI » 10 Ağu 2009, 14:46

hoşgeldiniz
OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti oguz » 10 Ağu 2009, 14:50

hoş geldiniz. bencede özel servislerle halletmeye çalışın. baskı balata sorunu ile yetkili servise giderseniz oldukça sağlam bi fiyat cıkarabilirler. ama her ikisinide bi danısın. ben düzcedeyim ondan bende servis öneremiyorum. ama dediğim gibi özelede yetkiliyede bi danışın fiyat olarak.

ayrıca bikaç foto da eklerseniz güzel olur yani:)

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir