Fabia

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia

İleti skaya » 18 Ağu 2009, 13:36

Slm arkadaşlar bende Fabia 1.4 16 V 2004 Spec var. Geçen hafta içerisinde formda okudum km saatindeki sıfırlama çubuğuna kontak kapalı iken basıldığında birşeyler oluyordu tam hatırlayamadım. Yaptım onu kontağı kapattım km saat çubuğuna bastım ve aracı çalıştırdım. bir gün geçti üzerinden km yazan yerin üzerinde hemen yanında açık ağız anahtar şeklinde birşey çıktı. Bu nedir bilen varmı. Tekrar aynı işlemi yaptım o açık ağız anahtar kayboldu. Bir sorun olabilirmi şimdiden tşk.

skaya
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Bluedays » 18 Ağu 2009, 14:05

Eğer yanında oil yazısıda varsa yağ değişim vaktin geldi demektir. Eğer yağını değiştirdiysen sorun yok. Aynısı benim başıma gelmişti ve arkadaşlar buna istinaden o dediklerini bana yazmıştı. KM göstergesinin ordaki çubuğa basıyorsun ve elini çekmeden arabayı çalıştırıyorsun çalıştıktan sonra sağa çeviriyorsun tık diye bir ses geliyor. o yazı kayboluyor.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir