klimaaaaaa

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

klimaaaaaa

İleti ataberk0674 » 19 Ağu 2009, 21:37

arkadaşlar.geçenlerde Aküm bittiği için yeni akü aldım ve sanayide değiştirtdim.aküyü direk çıkarttıkları için(bu arabalarda öyle olmuyo imiş sonradan öğrendim) camlar ve kanaliför/klima çalışmadı.camları hallettim sayenizde(3-5 saniye bekleme v.s) ama klima çalışmıyor halen.yine sanayide bi elektrikçiye gittim sgortalara falan baktı bişey bulamadıkomple sökmek istedi ,ben yanaşmadım.sizlere son kez danışayım,yoksa servise götürmeyi düşünüyorum.birde Ankara da önere bileceğiniz bir servis varmı..teşekkürler.

ataberk0674
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpino » 19 Ağu 2009, 21:53

dostum ankaradaki en iyi yetkili servis ünaldı skoda'dır. şaşmaz oto sanayi sitesinde.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti pırtı » 21 Ağu 2009, 02:00

büyük bakım ve arızalarını kesinlikle yetkili servise götür,ama yok pahalı olur dersen ivedik organizede bildiğim bi yer var sağlam wolksvagen grubu arabalara bakıyolar
pırtı
CLASSIC
CLASSIC

İleti Musa » 21 Ağu 2009, 02:10

abi kalorifer üflüyor mu üflüyorsa klimanda gaz yoksa klima devreye girmiyor olabilir klimanda gaz yoksa klima çalışmaz ama sende akü değiştiği için diyosun görmek bakmak lazım artık
Kullanıcı avatarı
Musa
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda felicia

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir