iç temizlik yardım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

iç temizlik yardım

İleti bybirim42 » 21 Ağu 2009, 11:59

arkadaşlar inanın artık şu iç temizlik yapmaktan soğudum. siyah plastik aksamın bir türlü kirini çıkaramıyorum. sabunluyorum siliyorum kuruyor yine sonuç aynı tozlu gibi.bide fabişlerin bu plastik aksamı tırtıklı gibi galiba o yüzden çıkaramıyorum.inan insanın şevkini kırıyor saatlerce temizliyorum her yer tertemiz ama içindeki plastik aksama baktımmı moralim bozuluyor. siz ne kullanıyorsanız nasıl temizliyorsanız bir fikir verin arkadaşlar.

bybirim42
CLASSIC
CLASSIC

İleti greghile » 21 Ağu 2009, 12:34

istersen sonax,polytop gibi iç dış temizlik yapan firmalara danış daha iyi bir sonuç alacağından emin olabilirsin çünkü bazen saatlerce uğraşmak yetmiyor uygun temizlik maddelerini kullanman gerekiyor 
greghile
CLASSIC
CLASSIC

İleti joker » 21 Ağu 2009, 12:55

bu plastik aksamlar için satılan temizlik malzemeleri var göğüs parlatıcılar var mesela bende var sıkıyorum çok güzel parlatıyor. o çeşit malzemeler kullanırsanız daha iyi sonuçlar alırsınız
joker
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti greghile » 21 Ağu 2009, 13:00

[quote="joker"]bu plastik aksamlar için satılan temizlik malzemeleri var göğüs parlatıcılar var mesela bende var sıkıyorum çok güzel parlatıyor. o çeşit malzemeler kullanırsanız daha iyi sonuçlar alırsınız

[/QUOTE]
yanlış hatırlamıyorsam bu tür malzemeler ilerde arabanın göğüs kısmında ciddi çatlamalara neden oluyormuş böyle bir durum söz konusu olabilir mi
greghile
CLASSIC
CLASSIC

İleti joker » 21 Ağu 2009, 13:13

valla bende şuana kadar bi problem olmadı ve öyle bir şey olduğunu duymamıştım fakat öyle bi durum varsa bidaha asla kullanmam. o zaman size bi tavsiyem daha var hafif ılık suyla şampuanı karıştırıp köpürtün ama baya bi köpük olsun o köpükle temizleyin oda geçerli bi temizleme yöntemi ben yapıyorum güzel oluyor baya bi
joker
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti abdullah » 22 Ağu 2009, 01:59

hasan kardeşim benimde choice var ve ben temizlik yaptıktan sonra püskürtme siprey gaz şeklinde torpido parlatıcı alıyorum marketlerde var fiyatı 2 lira birtanesi gögüs direksiyon yan kapı kolları ve bagaj dahil tüm plastik aksama yetiyor çok güzel temiz ve parlak duruyor zararda vermiyor plastik aksamda yaglı bir zeminde oluşmuyor  etkisi 3 hafta gidiyor
Kullanıcı avatarı
abdullah
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: 2005 fabia special gıranit gıri

İleti RAZOR10 » 22 Ağu 2009, 02:01

sonax'ın lastik temizleme köpüğü war,onu aracın siyah bakalitlerinde kullanında görün sonucu ne oluyor? simsiyah.....
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti traty » 22 Ağu 2009, 02:42

silikonlu spreyleri kullan.süper oluyo.
traty
Yeni Üye
Yeni Üye