Fabia kapılar???

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia kapılar???

İleti s_e_r_@_t » 07 Eyl 2009, 18:32

öncelikle tüm fabia kullanıcılarına merhabe diyorum yaptığım bir kaza sonucu bu siteyi keşfettim ancak bir problemimi sizinle paylaşmak istedim 3 kapım dıştan feci şekilde göçtü ancak iç döşemelerde camlarda hiç bir problem yok sonuç olarak sizce ne yapmalıyım kapıları değişmem ne kadara mal olur yoksa tek sacını orjinal değiştirme imkanım var mı lütfen yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

s_e_r_@_t
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Bluedays » 07 Eyl 2009, 18:46

Geçmiş olsun kardeş. Konuyla ilgili bilgim yok ama olan arkadaşlarımız mutlaka sana yardımcı olacaktır.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti s_e_r_@_t » 07 Eyl 2009, 18:50

teşekkür ederim her türlü fikri bekliyorum...
s_e_r_@_t
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti LiLPlayya » 07 Eyl 2009, 18:55

Benim kapının tekide içe göçük durumda... Bi kaç kaportacı iLe görüştüm.. ÇekiçLenmesi gerekiyormuş.. tabi buna bağLı oLarak zımpara ve tekrar boya yapıLacak.. Bu işLem için 600 Lira civarı para gidermiş..
LiLPlayya
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti s_e_r_@_t » 07 Eyl 2009, 18:58

benimkisi sanırım çeçik olayını geçmiş yaa bildiğin göçük en azından sacın değişmesi lazım galiba...
s_e_r_@_t
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 07 Eyl 2009, 21:25

Yıldıza bak çıkma kapı toplayabilirsen bi boyacıda boyattırıp takabilirsin. madem durum çok fecîî!
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti FABIACI » 07 Eyl 2009, 23:22

Arkadaşım geçmiş olsun,

bu yaz benim aracıma da bir motorsiklet çarpmıştı.ön çamurluk ile birlikte sol arka kapıda içe doğru bir göçük omuştu.Servis sol arka kapıyı çektirme yaparak düzeltmeye çalıştı ancak kapı kilit bölgesindeki yüzeyi düzeltemediği için kapı kulpu bölgesinde daha sonra sorun olabileceğinden kapıyı yenisi ile değiştirdik. Bütün bu işlemler kaskodan oldu ancak ben yinede toplam asrafı sorduğumdan 2900 tl olduğunu söylemişlerdi.Bunun içinde sol ön çamurluk,sol arka kapı sac gövde ve bu bölgelerin boyası masrafın içindeydi.Ayrıc boy metalik olduğundan masraf artıyor haliyle. tekar geçmiş olsun.Bu arada şunuda hatırlatayım kapı değiştirecek isen kapının gelmesi çok zaman alıyor.aracım 2 hafta kadar serviste yatmıştı.
FABIACI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti s_e_r_@_t » 08 Eyl 2009, 00:04

teşekkür ederim yardımlarınız için mekanik bi problemolmadığı için şanslıyım, kapı fiyatını sordum 658 dediler ama acaba sadece orjinal sac gibi bi şansım olur mu acaba bi bilginiz var mı kapı sacı değiştirilir mi??
s_e_r_@_t
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir