fabia sedana komple deri içi döşeme

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia sedana komple deri içi döşeme

İleti grey_wolf » 21 Eyl 2009, 17:47

arkadaşlar 2006 fabi sadan aracımın iç döşemesini komple deri yada pantazot bezi vb. malzemeden yaptırmak istiyorum . sizce bana kaça patlar. ve nerede yaptırabilirim. ???

2006 Fabia Sedan 1.4 16V Ambiante + landirenzo omegas
Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EROL YÜKSEL
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2006 FABİA AMBIANTE SEDAN 1.4 16V

İleti AhmetH » 21 Eyl 2009, 18:09

malzemenin kalitesine göre değişir.

İstanbulda bu işi  hakkıyla yapan sayılı yer  var  biri  beşiktaş akaretler yokuşunun sonunda ART car design  sanırım diğeri  maslak  sanayide miydi  hatırlaıyorum

yaklaşık  1000 lira  civarı  olur  ama  hakketen olur  unutursunuz  olayı  orijinalinden güzel olur.
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti delidolu » 21 Eyl 2009, 18:10

pandezot bezi  min kullanımın olduğu alan olan pandezotun üzerinde dururken bile zaman içinde deli gibi tüylenir ve insanı sinir eder,  1 de bunu koltuğa koyduğunda başına gelecekler var sen düşün. Ha illa ki de yaptırmak isterim dersen sanırım genişlik standart  2m olmak üzere metresi 10-15 TL arası 1 fiyata koltuk kılıfçılarında bulabilirsin. 1 de bunun koltuk kılıfı halinde yaptırma masrafı var ki astarı yüzünden pahalıya gelir.
Deriye gelince...
Eğer koltuklarda ısıtma tertibatın yoksa -ki sanmıyorum!- deri bi taraflarını kışın donduracaktır!. Ayrıca her sarsıntıda sanki gaz çıkartıyormuşsun gibisinden gacırt gucurt ses yapması da cabası..
Sağlık ve temzilik açısından deri süper 1 uygulama olur. Fiyat olarak bir fikrim yok. Çünkü bende standart olarak geldiği için. Ancak şahsi görüşüm deri olmasa da olur, ama olduğunda da tadından yenmez. Yine de fiyatının dudak uçuklatan cinsten olacağı kanısındayım.
Ve şahsen bunlara vereceğim parayı gidip 1 mfd almayı tercih ederim
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir