Onay kodlu yağ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Onay kodlu yağ

İleti erdinc » 11 Ekm 2009, 12:56

yaa hakanım hiç sorma kayıplardayız.iş güç, bi yandan master derken iyice koptuk ortamdan ama tekrar döndüm artık burdayım...

erdinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 11 Ekm 2009, 14:39

ben shell 5-40/ castrol 5/40 elf 5/30 hepsini kullandım eksilttiğini hiç görmedim. ancak 15/40 yağın kullanılması kalınlığına bağlı olarak eksiltme yapmaya nedendir.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti erdinc » 11 Ekm 2009, 20:26

peki lazianke üstadım 5V 40 lık shell ultra koydum ama diesel olanı değil sizce motor açısından herhangi bir falso durum oluşabilirmi. Bunu şundan dolayı soruyorum benim yağı aldığım kişi akdeniz bölge distrbütörü ve bu konuda cok bilgili bu yağlar arasında çok ufak farklar olduğunu söyledi verdiği örneğe göre bir varilde bi rakı kapağı kadar ayırt edici özellik ekliyorlar onun adı farklı oluyor dedi. asıl ayrımın tam sentetik ile yarı sentetik arasında olduğu doğrumudur? Bu arada bir sonraki yağım kesinlikle castrol edge 5V 40turbo diesel olucak.
erdinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 11 Ekm 2009, 20:37

[quote="erdinc"]peki lazianke üstadım 5V 40 lık shell ultra koydum ama diesel olanı değil sizce motor açısından herhangi bir falso durum oluşabilirmi. Bunu şundan dolayı soruyorum benim yağı aldığım kişi akdeniz bölge distrbütörü ve bu konuda cok bilgili bu yağlar arasında çok ufak farklar olduğunu söyledi verdiği örneğe göre bir varilde bi rakı kapağı kadar ayırt edici özellik ekliyorlar onun adı farklı oluyor dedi. asıl ayrımın tam sentetik ile yarı sentetik arasında olduğu doğrumudur? Bu arada bir sonraki yağım kesinlikle castrol edge 5V 40turbo diesel olucak.[/QUOTE]
bir şey olmaz.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir