***SAĞLAM KAPI OTOMATİĞİNİ BOZDULAR***

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

***SAĞLAM KAPI OTOMATİĞİNİ BOZDULAR***

İleti C@GL@R » 12 Ekm 2009, 19:51

BUGUN USTAMIN ÖNERDİĞİ OTO ELEKTRİKÇİYE GİTTİM BAŞKALARIDA ÖNERİYORDU ISPARTANIN EN İYİSİYMİŞ SORUNUM SADECE ELİMDEKİ ANAHTARLA KAPILARI AÇAMIYOR OLUŞUMDU SADECE MANUEL OLARAK ANAHTARLA AÇIYORDUM ADAM BİLGİSAYARA BAĞLADI BİRSEYLER YAPTI SAĞLAM OLAN YANİ 4 KAPIDA AÇILIP KAPANIRKEN ŞİMDİ SADECE ÖN İKİ KAPI AÇILIP KAPANIYOR VW SERVİSİNE GÖSTERDİM ADAM BAŞKA BİR MARKA ARACIN ODA TEK KAPI COUPE NİN MERKEZİ KİLİT SİSTEMİNİ YÜKLEMİŞLER...ADAMLA ATIŞTIM SAĞLAM GELDİ DAHA DA BOZDUNUZ DEDİM BİRDE UTANMADAN NE MALUM O KAPILARIN DAHA ÖNCEDEN BOZUK OLMADIĞI GİBİ BİR CEVAP ALDIM ADAMI ELİMDEN ZOR ALDILAR USTASIDA ORDAYDI ÖZÜR DİLEDİ YARIN GELİN BEN HALLEDERİM DEDİ YARIN GİDECEĞİZ BAKALIM İNŞALLAH DÜZELTİRLER....

TAVSİYEM BENİM GİBİ ANAHTARLA AÇILMAMA SORUNU YAŞAYANLAR BİLMEDİKLERİ UYDURUK YERLERE GİTMEYİN ÖZELLİKLE BEYİNLE İLGİLİ KISIMLARDA AMAN O MAKİNAYI BAĞLATMAYIN SAĞLAM YERİDE BOZUYORLAR...O ŞEKİLDE KULLANIN DAHA İYİ OLUR EMİN OLUN..ÇÜNKÜ BAYAĞI UĞRAŞTI DÜZELTEMEDİ YARINA KALDI BAKALIM KISMET

tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti fabialife » 13 Ekm 2009, 12:20

hangi elektrikçiye gittin.?
fabialife
CLASSIC
CLASSIC

İleti delidolu » 13 Ekm 2009, 13:14

Çağlarcım, aracın önceki sahibi satmaktan vazgeçti "http://www.skodam.com/forum_posts.asp?T ... 347#239347" ancak para verildi yapacak 1şey yok demiştin "İşte skoda bu kadar seviliyor konusunda" hatırlarsın. Sanırım önceki sahibinin arabada gözü kalmış, gönülsüzce sattığı için sende bu tür sorunlar sanki eksik olmayacak gibi hissediyorum. Kutumda ne var bilmiyorum ama kırmızı ve büyük hissediyorum :))))
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti alpino » 13 Ekm 2009, 13:20

yetkili servisler işte bunun için var.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti C@GL@R » 13 Ekm 2009, 14:50

[quote="delidolu"]Çağlarcım, aracın önceki sahibi satmaktan vazgeçti "http://www.skodam.com/forum_posts.asp?T ... 347#239347" ancak para verildi yapacak 1şey yok demiştin "İşte skoda bu kadar seviliyor konusunda" hatırlarsın. Sanırım önceki sahibinin arabada gözü kalmış, gönülsüzce sattığı için sende bu tür sorunlar sanki eksik olmayacak gibi hissediyorum. Kutumda ne var bilmiyorum ama kırmızı ve büyük hissediyorum :))))
[/QUOTE]

bence onla alakası yok adamlar gönüllülerdi sadece rica ettiler isterlerse geri alalım arabayı diyeSmile sadece arabadan anlamayan insanlara emanet edersek olacağı bu
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir