fabianın akü bitiş şekli

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabianın akü bitiş şekli

İleti abdullah » 14 Ekm 2009, 23:06

fabiamı çalıştırmak için kontagı açtıgımda garip bir ses geldi ve gösterge panelindeki ışıklar yanıp söndü marşa bastıgımda ise tık yoktu yol bilgisayarının göründügü küçük ekran ve kilometre sıfırlama ekranı kayboldu ve sıfırlanmış olarak tekrar göründü gösterge paneli çok tuhaf oldu gitti geldi sanki beyin karışmış gibi servise telefon ettim akünüm bittigini söylediler bunu duyunca sevindim 100 liraya yuasa marka bir akü aldım taktırdım sorun kalmadı benim merak ettigim neden sadece akü lambası yanık kalsaydı bende anlardım akü bitti diye bukadar kormazdım başına gelen arkadaşlar sizinkidemi aynı böyle oldu acaba ...

Kullanıcı avatarı
abdullah
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: 2005 fabia special gıranit gıri

İleti AhmetH » 14 Ekm 2009, 23:07

akü lambasının yanması akü bitti  anlamına gelmiyor ki.
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti abdullah » 14 Ekm 2009, 23:11

haklısın akü lambası şarj yapmazsa öyle gözükür demi . ama yinede sadece o lamba yansa en azından biraz olsun anlardık ya şarz yada akü diye 
Kullanıcı avatarı
abdullah
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: 2005 fabia special gıranit gıri

İleti Musa » 14 Ekm 2009, 23:13

Abi akü lambası yanmış olsaydı araban şarj etmiyor anlamına gelecekti.Akünün bu şekilde bitmesi gayet normal akü bittiğinden teyp kodun gitmiştir.

Kontağı açtığında akü,yağ lambaları falan yanar marşa bastığında ise bu lambalar söner aküde elektrik olmadığı için buda akünün bitmiş olduğu anlamına gelir abi yani normal bi şekilde bitmiş akün
Kullanıcı avatarı
Musa
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda felicia

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir