Avrupa Yakası Servisler Hakkında.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Avrupa Yakası Servisler Hakkında.

İleti xex » 18 Ekm 2009, 11:14

Selam arkadaşlar istanbul -Avrupa Yakası Şirinevler  istikametinde ikamet etmekteyim.

Malumunuz bazı yetkili servisler hiçbir şey yapmadan tonla para alıyorlar.

Tarafınızdan bu bölgede oturanlar servis deneyimlerini aktarırsalar sevinirim.

Özel servisemi gitmek lazım yetkili servisemi.(Servis isim ve telefonlarını bildirirseniz)

Aracımı yeni aldığımdan kış gelmeden bakıma sokmak istiyorum..

Kullanıcı avatarı
xex
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Oktay Var
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2005 Opel Astra 1.6 Elegance

İleti Boris » 18 Ekm 2009, 16:07

Periyodik bakım için servise gidersen 280.- tl civarında bir para ödersin kontrollerde mutlaka sana ekstra bişey çıkarırlar yan sanayi ürün takılmışsa daha önceden onu değiştirmek isterler ellerine her tornavida alışlarına ayrı ayrı işçilik yazarlar. Dışarıda bildiğin iyi bir usta varsa hiç servise gitme derim. Yağ, filtre değişiminide aynı zamanda yağ satan servislere yaptırabilirsin. Bende Halkalı tarafında oturuyorum ve Sefaköy deki yetkili servise bir kere gittim. Bana çıkardıkları faturadan sonra gitmeyeceğim kesin bir daha :)

Bu benim şahsi kanaatimdir param çok herşeyim eksiksiz olsun diyenlere servise gitmelerini tavsiye ederim.
Boris
CLASSIC
CLASSIC

İleti tivoli » 18 Ekm 2009, 21:48

benim param az, onun için yetkili servisi tercih ediyorum Smile şaka değil gerçek... belkide ben servisten yana şanslıyımdır.
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti mustisahin » 18 Ekm 2009, 23:34

mustisahin
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi