Fabiama tüp taktıracağım, sizce neyi tercih etmeli

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabiama tüp taktıracağım, sizce neyi tercih etmeli

İleti BaTeRRiiSStt » 23 Ekm 2009, 15:26

şehir içi 13kurusss hemde klıma acıkken?? heralde gaz cok cok ucuz orda yoksa o rakam çok zor..

BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti C@GL@R » 23 Ekm 2009, 15:27

[quote="BaTeRRiiSStt"]şehir içi 13kurusss hemde klıma acıkken?? heralde gaz cok cok ucuz orda yoksa o rakam çok zor..[/QUOTE]

ANKARADA 1,25 E BİLE GAZ OLUNCA REKABET SONUCU 0,13 KURUŞ GAYET NORMALCry
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti yusufbyz » 23 Ekm 2009, 16:10

[quote="m.kyurek"]Bende Ankarada oturuyorum, ya benzin bhi acaip yakıyor.Anlayamadm bir türlü. Önceden yani 1-2 ay öncesine kadar 50 liralık benzinle 200km yol yapıyordm ama şimdi 150km anca gidiyor. Zamanla sıfırlıktan çıkıp daha fazla yol yapması gerekirken daha az yapıyor. Sizce nedendir, sırf bu yüzden tüp taktırmaya karar verdim. Tüpüde aldığm bayiisi 1500 liraya takıyor ama garantisi bozulmuyor, ben dışarıda taktıracağım , garantiside bozulacak artık. Fabialara Landirenzo mu tavsiye ediliyor, BRC filan taktırmayayım yani ? [/QUOTE]

arkadaşım ben bundan önceki 2000 felicia ya atiker takdırdım tüp servisi skoda servisi arasında mekik dokudum. resmen arabadan soğudum ve istemeyerek de olsa sattım yerine 2008 fabia aldım. evet benzin fiyatları yüzünden benimde aklımdan geçmiyor değil hani. ama şimdilik benzinle idare ediyorum. şehir içinde 130 tl benzinle 570-580 km yol yapıyorum. daha şehir dışına çıkmadım. ama tüpçüleri de araştırıyorum. formda arkadaşlardan azakoğlu  landirenzoyu skodanın tavsiye ettiği söylemişti. ve onun landirenzolu arabası da maşallah saat gibi çalışıyor. ankarada opan opel landirenzo takıyormuş. 1300 tl  kredi kartına 10 ay taksitle. düşünebilirsin. yine söylüyorum azakoğlu diye arattır landirenzo ile ilgili yorumlarına bak derim.
yusufbyz
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir