***İLK LPG ÖLÇÜMÜ 0,162 KURUŞ***

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

***İLK LPG ÖLÇÜMÜ 0,162 KURUŞ***

İleti C@GL@R » 01 Kas 2009, 00:15

ARABAMA YENİ LPG TAKTIRDIM 35 LİRALIK GAZ DOLDURDUM VE 215 KM SONRA İKAZ LAMBASI YANDI VE BENZİNE GEÇTİ..0,162 KURUŞ EDİYOR KM DE İYİKİ LPG TAKTIRMIŞIM VE BU DEĞER ŞEHİRİÇİ TRAFİKTE BİRDE UZUN YOLA ÇIKSAM DİZELLERİ KISKANDIRACAK DEĞERLERİ YAKALICAMSmile

LPG İÇİN DÜŞÜNENLER HİÇ DURMAYIN TAKTIRIN....

tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti c@n » 01 Kas 2009, 00:58

lpg siz arabam olmadı diyebilirim 2005 yılı sonrası hep araclarım lpg li oldu
c@n
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 01 Kas 2009, 01:38

Koku yapıyor mu? Titreme, rolanti düşüklüğü, arıza lambası vs..? Birde markası nedir?
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti C@GL@R » 01 Kas 2009, 01:43

[quote="mygokhan"]Koku yapıyor mu? Titreme, rolanti düşüklüğü, arıza lambası vs..? Birde markası nedir?
[/QUOTE]

koku yok..titreme yok lpg olduğu sadece lpg istasyonuna gittiğinizde anlıyorsunuz yoksa unutturuyor.. arıza lambasını yaktı bugun makinada söndürdüm birdaha yanarsa dokunmayacağım çok önemli değil..kit olarak atikeri tercih ettim 16v 101 hp liklerde en sorunsuz atiker uyum sağlar dedikleri için ve oylede oldu
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti mygokhan » 01 Kas 2009, 01:47

[quote="caglarkrbyk"]
[quote="mygokhan"]Koku yapıyor mu? Titreme, rolanti düşüklüğü, arıza lambası vs..? Birde markası nedir?
[/QUOTE]

koku yok..titreme yok lpg olduğu sadece lpg istasyonuna gittiğinizde anlıyorsunuz yoksa unutturuyor.. arıza lambasını yaktı bugun makinada söndürdüm birdaha yanarsa dokunmayacağım çok önemli değil..kit olarak atikeri tercih ettim 16v 101 hp liklerde en sorunsuz atiker uyum sağlar dedikleri için ve oylede oldu
[/QUOTE]

Fiyat neydi.? Bende düşünüyorum ama çok kararsızım..Skoda Bozkurtta 990/12 taksit yapıyorlar.

Tanıdık yer fiyatı düşürürüm hemde nazımız geçer her türlü işimizi hallederler..Ama ben LPG olayına ısınamadım..
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti C@GL@R » 01 Kas 2009, 01:52

[quote="mygokhan"]
[quote="caglarkrbyk"]
[/QUOTE]

[/QUOTE]

Fiyat neydi.? Bende düşünüyorum ama çok kararsızım..Skoda Bozkurtta 990/12 taksit yapıyorlar.

Tanıdık yer fiyatı düşürürüm hemde nazımız geçer her türlü işimizi hallederler..Ama ben LPG olayına ısınamadım..
[/QUOTE]

lpg işi biraz şans işi bende taktırmadan önce aynı korkuları yaşıyordum çünkü takan usta önemli bi düzen tutmazsa birdaha hiç tutmuyor uğraş dur sitede ve çevremizdekilerden görüyoruz...size taktırın sorun yaşamazsınız diyemem çünkü dediğim gibi şans işi biraz..

ben atikeri 990 ay taksitle taktırdım peşin vereyim dedim indirim yapın dedim farketmez dediler tüm türkiyede fiyat bu...ayrıca tüm türkiyede servis ağı çok nerdeyse köylere bile servis koyacaklar...2 yıl garanti veriyorlar...

ayrıca tanıdıksa hiç bulaşmayın araştırın hangi usta iyiyse ona taktırın tanıdıkla iş yapılmazSmile
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti mygokhan » 01 Kas 2009, 01:55

[quote="caglarkrbyk"]
[quote="mygokhan"]
[quote="caglarkrbyk"]
[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

lpg işi biraz şans işi bende taktırmadan önce aynı korkuları yaşıyordum çünkü takan usta önemli bi düzen tutmazsa birdaha hiç tutmuyor uğraş dur sitede ve çevremizdekilerden görüyoruz...size taktırın sorun yaşamazsınız diyemem çünkü dediğim gibi şans işi biraz..

ben atikeri 990 ay taksitle taktırdım peşin vereyim dedim indirim yapın dedim farketmez dediler tüm türkiyede fiyat bu...ayrıca tüm türkiyede servis ağı çok nerdeyse köylere bile servis koyacaklar...2 yıl garanti veriyorlar...

ayrıca tanıdıksa hiç bulaşmayın araştırın hangi usta iyiyse ona taktırın tanıdıkla iş yapılmazSmile
[/QUOTE]

Teşekkürler cevaplar için..Biraz araştıralım bakalım Smile
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 01 Kas 2009, 03:58

GÖKHANIM YİNE SON KARAR SENİN FAKAT BEN SENİN MAVİŞE ZAVOLİ ÖNERİRİM, OLDUKÇA KALİTELİ PARÇALARI VAR İNANKİ...  BİRDE YATAY TÜP TAKTIR TAKTIRACAKSAN, SAKIN İSTETMEYİ BOZUP SİMİT TÜP TAKMA SAKIN... İSTETME BAGAJDA ÇOPK DAHA FAZLA YER KAPLIYOR BİRDE İSTETME SİSTEMİNİ BOZMUŞ OLUYORSUN... YEDEK LASTİK YUVASINI KURCALAMA SAKIN... BEN FELİYE SİMİT TAKTIRDIM ŞİMDİ LASTİĞİ KOYACAK YER BULAMIYORUM SÖYLEYİM... ŞİMDİKİ AKLIM OLSA KESİNLİKLE YATAY TÜP TAKTIRIRDIM...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti AhmetH » 01 Kas 2009, 06:07

soner abi  bizimkide stepne yuvasına monte yedek lastik  taşımıyoruz  şükür  şimdiye kadar  hiç lazım olmadı..

bilakis   koltukları  yatırıp  eşya taşımak  falan  icab ederse  o zaman  ne kadar  iyi bişey  yaptığınızın  farkına  varıyorsunuz.

bence yedek  lastik olayını  düşünmeyin..  mini   bmw  gibi  markalarda   yedek  lastik  artık  zaten  yok
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti C@GL@R » 01 Kas 2009, 10:33

[quote="AhmetH"]soner abi  bizimkide stepne yuvasına monte yedek lastik  taşımıyoruz  şükür  şimdiye kadar  hiç lazım olmadı..

bilakis   koltukları  yatırıp  eşya taşımak  falan  icab ederse  o zaman  ne kadar  iyi bişey  yaptığınızın  farkına  varıyorsunuz.

bence yedek  lastik olayını  düşünmeyin..  mini   bmw  gibi  markalarda   yedek  lastik  artık  zaten  yok
[/QUOTE]

size katılıyorum bende simit depo taktırdım zaten küçük olan fabianın bagajını dahada küçültmemek için...sonuç olarak araçlarımızı şehir içinde kullanıyoruz ve arabaların lastikleride eski şambiyelli lastikler gibi iki dakikada inmiyor bir sorun olursa lastikçiye gidecek kadar yetecektir o hava ayrıca benim gibi bi pompa koyun arabanıza olsun bitsin hadi dahada abartayım lastik patlamaları için köpükler satılıyor sık 4 tekere götürsün yine seni lastikçiye kadar..tavsiyem şimit taktır lastiğide at eve..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti koraykrkmz » 01 Kas 2009, 11:27

38.5 liralık gaz ajdım tam 345 km gtti benim favo tabe gaz 1.30 liraBig%20smile

koraykrkmz
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: koray
Nereden: Ankara
Arabanız: favorit 135l

İleti C@GL@R » 01 Kas 2009, 11:33

[quote="koraykrkmz"]

38.5 liralık gaz ajdım tam 345 km gtti benim favo tabe gaz 1.30 liraBig%20smile

[/QUOTE]

ah birde gaz burda oyle olsa 1,76 dan alıyoruz
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti BaTeRRiiSStt » 01 Kas 2009, 12:48

iş değil ya ben bursada yaşıyorum petkim götümüzün dibi izmitte.. naklıye daha yakın burda 1,73 ankara taa anasının hörekesinde gaz 1,30 nasıl oluyor.. siyaset hep işte düzelmez mnkdm ülkesi. sabah sabah ayar oldum yıne..
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 01 Kas 2009, 12:59

[quote="AhmetH"]soner abi  bizimkide stepne yuvasına monte yedek lastik  taşımıyoruz  şükür  şimdiye kadar  hiç lazım olmadı..

[/QUOTE]

Ahmet nasıl oluyor bu yeek lastik taşımama işi, biraz açıklarmısın bende kurtulmak istiyorum bagajımdaki kocaman lastikten...  bir arabada yedek lastik nasıl olmaz?
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti C@GL@R » 01 Kas 2009, 13:42

[quote="BaTeRRiiSStt"]iş değil ya ben bursada yaşıyorum petkim götümüzün dibi izmitte.. naklıye daha yakın burda 1,73 ankara taa anasının hörekesinde gaz 1,30 nasıl oluyor.. siyaset hep işte düzelmez mnkdm ülkesi. sabah sabah ayar oldum yıne..[/QUOTE]

rekabetin gözü kör olsun burda 10 tane lpg istasyonu varsa ankadara 1000 tane o yüzden bunu yakınlık uzaklığa bağlamamak lazım
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir