Fabia=Sorun abidesi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia=Sorun abidesi

İleti iceman70 » 02 Kas 2009, 00:38

ya karamanın yolları kötüde sanmıyorum ondan olacağını bence ne yol ne başka bişey bence ya araç hatalı yada büyük ihtimal benim şansıma dediğim gibi başımdan geçenleri anlatsam yok artık dersiniz bu yaşıma kadar gerçekten çok zor geldim.Büyük ihtimalle benim şansıma :))

iceman70
CLASSIC
CLASSIC

İleti cancanamca » 02 Kas 2009, 01:25

arkadaşım şimdi birkaç örnek vereceğim diğer arkadaşlar belki itiraz edecek ama bakınız;
geçen seneye kadar aracımın bakımlarını hep ya yetkili servisde yada seçkin oto da yaptırmıştım ve bakımlar haricinde hiçbir şey için servis yolunu tuttuğumu hatırlamıyorum (4yıl) geçen sene iş yüzünden adres değişikliğinden avrupa yakasına taşındık yer halkalı bilen bilir burası sanayii cenneti sağınız solunuz heryeriniz sanayii, arkadaşlarında tavsiyesi ile burada sanayiide bir ustaya ön takımı baktırdım birkaç parça değişti ardından tatile gittim dönüşte direksiyon taş gibi döndürmek büyük güç istiyor, neyse dönerdönmez yine sanayiide skoda özel servisine gittim baktırdım adamlar baktılar ettiler sonunda direksiyon hidroliğinin bittiğini anladılar, hidrolik takviyesi yapıp incelediler bana hidrolik kaçağı olduğunu tamirinin 600 tl civarı değişiminin çok daha pahalı olacağını söylediler, ben birkerede yetkili servise göstereyim diye sefaköydeki Ferhat otoya gittim, adamlar baktılar ettiler bir kaçak göremediler sadece başka bir işlem sırasında direksiyon bilmemnesinin sıkılmadığını ve burdan kaçak olabileceğini, burayı sıktıklarını ve 2 ay sonra tekrar gelin bir eksilme varmı diye bakalım dediler, para almadılar... 2 ay sonra gittiğimde hiçbir eksilme olmadığını söylediler ogün bugündür şikayetim yine yok....Şimdi anlatmak istediğim şu, sanayiide arabanın ön takımını yaptırdığım, arkadaş tavsiyesi ile gittiğim ve gidenlerin memnun olduğu kendine usta diyen hödük direksiyon bilmemnesini sıkmadığı için ben 450km yolu taş gibi bir direksiyon ile geliyorum, sonra yine adı skoda, vw. özel servisi olan başak bir hödük olmayan arıza tamiri için benden 600 tl civarı tamir parası istiyor, bütün bunlara karşı kimsenin beğenmediği yetkili servis hem para almıyor hemde gerçekleri bana söylüyor. Acaba sizinde evhamınızdan dolayı ve yetkili servislere olan inançsızlığınızdan dolayı işi bilmeyen sanayii ustaları yüzünden aracınızda belki olmaması gereken arızalar vuku bulup sonrada çok basit şekilde halledilecek arızalar için sizden fahiş ücretler talep ediliyor olabilirmi? belkide sizde çıkan arızların kanağı araç değilde araç üzerinde işlem yapan hödüklerin beceriksizliklerindendir...
cancanamca
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: choice

İleti iceman70 » 02 Kas 2009, 02:53

bilemiyorum ama zaten karamanda skoda servisi yok konyaya gidiyorum zaten servislik şeyler değil hani şurasını yapıyım derken burası bozuldu değil yani saçma sapan yerler kendiliğinden bozuluyor ve bozukluktan ziyada aracın plastik yapısı çok kalitesiz geldi ve neyse artık skodaya güveniyorum ama fabia asla almam.Alacak arkadaşlarında hevesini kırmak istemiyorum belki benim şansımadır bana denk gelmiştir bilemiyorum bu kadar adam sağlam diyipte benimkinin sorunlu olması benim şansım olsa gerek
iceman70
CLASSIC
CLASSIC

İleti onurhan2006 » 02 Kas 2009, 19:27

[quote="iceman70"]bilemiyorum ama zaten karamanda skoda servisi yok konyaya gidiyorum zaten servislik şeyler değil hani şurasını yapıyım derken burası bozuldu değil yani saçma sapan yerler kendiliğinden bozuluyor ve bozukluktan ziyada aracın plastik yapısı çok kalitesiz geldi ve neyse artık skodaya güveniyorum ama fabia asla almam.Alacak arkadaşlarında hevesini kırmak istemiyorum belki benim şansımadır bana denk gelmiştir bilemiyorum bu kadar adam sağlam diyipte benimkinin sorunlu olması benim şansım olsa gerek[/QUOTE]

Dostum kesin kanaat getirdim senin araba pazartesi imalatı LOL
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

İleti iceman70 » 02 Kas 2009, 20:55

[quote="onurhan2006"] [quote="iceman70"]bilemiyorum ama zaten karamanda skoda servisi yok konyaya gidiyorum zaten servislik şeyler değil hani şurasını yapıyım derken burası bozuldu değil yani saçma sapan yerler kendiliğinden bozuluyor ve bozukluktan ziyada aracın plastik yapısı çok kalitesiz geldi ve neyse artık skodaya güveniyorum ama fabia asla almam.Alacak arkadaşlarında hevesini kırmak istemiyorum belki benim şansımadır bana denk gelmiştir bilemiyorum bu kadar adam sağlam diyipte benimkinin sorunlu olması benim şansım olsa gerek[/QUOTE]

[/QUOTE]

LOLLOLLOL olabilir valla Big%20smile Ama yinede seviyorum be skodayı.Şuan lotodan para çıksa satmam fabişimi modifye edip n2 gibi rally serilerine katılırım LOL
iceman70
CLASSIC
CLASSIC

İleti onurhan2006 » 03 Kas 2009, 02:35

[quote="iceman70"][quote="onurhan2006"] [quote="iceman70"]bilemiyorum ama zaten karamanda skoda servisi yok konyaya gidiyorum zaten servislik şeyler değil hani şurasını yapıyım derken burası bozuldu değil yani saçma sapan yerler kendiliğinden bozuluyor ve bozukluktan ziyada aracın plastik yapısı çok kalitesiz geldi ve neyse artık skodaya güveniyorum ama fabia asla almam.Alacak arkadaşlarında hevesini kırmak istemiyorum belki benim şansımadır bana denk gelmiştir bilemiyorum bu kadar adam sağlam diyipte benimkinin sorunlu olması benim şansım olsa gerek[/QUOTE]

[/QUOTE]

LOLLOLLOL olabilir valla Big%20smile Ama yinede seviyorum be skodayı.Şuan lotodan para çıksa satmam fabişimi modifye edip n2 gibi rally serilerine katılırım LOL
[/QUOTE]
dandik palio lar bile giriyor n2 ye fabia hayli hayli girer Wink
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi