*FABİA SÜRTME TESTİNİ GEÇTİ:)*

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

*FABİA SÜRTME TESTİNİ GEÇTİ:)*

İleti cancanamca » 11 Kas 2009, 01:00

2 gün önce ışıklarda beklerken, bekleme özürlü biri yarım arabalık yere girmeye çalışırken tampona bayağı bir sürtmüştü inip baktım tamponun sol tarafı bembeyaz adamın boyası olmuş biraz tartıştım, sonra boşver deyip devam ettim, park ettiğim yerde elime ıslak mendil aldım birgüzel ovaladım ve o boya çıktı Tongue...

cancanamca
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: choice

İleti C@GL@R » 11 Kas 2009, 01:02

işte ben diyorum fabianın boyası kaliteli diyeSmile benim araçın eski sahibide antalyalı yıllarca o güneşe neme maruz kaldığı halde boya ilk günkü gibi eski arabamda tavan kaputu güneş lekesinden boyatmaktan bıkmıştımSmile
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti feliciaZK » 11 Kas 2009, 02:40

BENİM FELİCİADA GEÇEN GÜN ARKA TAMPON PEJO 206 NIN (BAYAN KULLANIYORDU)SOL ARKA KAPI ÇITASININ OLDUĞU YERE ÇOK YAVAŞ DEYDİ PEJONUN KAPI BİAZ GÖÇTÜ BENİM TAMPONDA İZ DAHİ YOK FELİCİAMDA DEYME TESTİNDEN GEÇTİ

PEJOLAR REZALET SAÇ KALINLIĞI ÇOK KÖTÜ
feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

İleti balarest » 12 Kas 2009, 21:20

balarest
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kayseri

İleti balarest » 12 Kas 2009, 21:21

bende bu araca vurdum elıme ıslak bez aldım sıldım boya lekesı cıktı kapıda göçuk yoktu
balarest
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kayseri

İleti C@GL@R » 13 Kas 2009, 01:01

işte bir kanıt dahaSmile
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti zurna1788 » 13 Kas 2009, 14:54

[quote="caglarkrbyk"] [quote="iceman70"]

Allaha şükür fabiada öğrendim araba sürmesini hemde öyle öğreten felan olmadan ama tabi araçlara olan aşkımdan dolayı herşeyini biliyordum hiçte sürtmedim daha :)) Fabia daha çıkma testinide geçti eklerim belki videoyu Karadağ'a çıktım fabia ile banamısın demedi 2200metre :))

[/QUOTE]

büyük konuşmamak lazım çıktığım yeri bir görseniz iğne deliğiydi ve geri geri giderken oldu..Embarrassed
[/QUOTE]
geçmiş olsun çağlar abicim. allah en küçüğünü bile yaşatmasın böyle olayların... girdiğin yer çok küçükmüş sanırım öyle yazmışsın.abi çok dar yerlere geri geri girmek daha kolaydır aslında çünkü düz girdiğinde köşeleri tam kestirmek bazen kolay olmuyo.ama  geri geri girdiğin zaman aynadan arabanın her köşesini görebiliyosun Wink çağlar abicim sakın beni yanlış anlama ders vermek gibi bi amacım yok sadece benim düşüncem Big%20smile kendine çok iyi bak abicim...
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti C@GL@R » 13 Kas 2009, 15:07

[quote="zurna1788"][quote="caglarkrbyk"] [quote="iceman70"]

Allaha şükür fabiada öğrendim araba sürmesini hemde öyle öğreten felan olmadan ama tabi araçlara olan aşkımdan dolayı herşeyini biliyordum hiçte sürtmedim daha :)) Fabia daha çıkma testinide geçti eklerim belki videoyu Karadağ'a çıktım fabia ile banamısın demedi 2200metre :))

[/QUOTE]

büyük konuşmamak lazım çıktığım yeri bir görseniz iğne deliğiydi ve geri geri giderken oldu..Embarrassed
[/QUOTE]
geçmiş olsun çağlar abicim. allah en küçüğünü bile yaşatmasın böyle olayların... girdiğin yer çok küçükmüş sanırım öyle yazmışsın.abi çok dar yerlere geri geri girmek daha kolaydır aslında çünkü düz girdiğinde köşeleri tam kestirmek bazen kolay olmuyo.ama  geri geri girdiğin zaman aynadan arabanın her köşesini görebiliyosun Wink çağlar abicim sakın beni yanlış anlama ders vermek gibi bi amacım yok sadece benim düşüncem Big%20smile kendine çok iyi bak abicim...[/QUOTE]

sağolasın yok sen fikrini he zaman söyle..olabilir bilmiyorum işte o an dikkatsizliğime geldi heralde havada sıcak güneşli biran önce kurtulayım ordan derken oldu neyse sorun yok allahtan sende kib. herkese kazasız belasız sürüşler.
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir