orjinal teybi değiştiren var mı aramızda?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

orjinal teybi değiştiren var mı aramızda?

İleti puZZle » 12 Kas 2009, 02:52

arkadaşlar, fm transmitter cihazlarla ilgili bir konu açmıştım, büyükşehirlerde iyi sonuçlar vermediği şeklinde yorumlar nedeniyle bu tür bir cihaz almaktan vazgeçtim. yorumlarını ileten arkadaşlara teşekkür ederim.

ancak şuda bir gerçek ki eski kasa fabialarda (yeni kasalarda nasıl bilmiyorum) yer alan orjinal teyp artık ihtiyaçları karşılamıyor. 17 şarkılık cd ler hazırlamaktan bıktım artık. mp3 çalarlı, usb yada sd kart girişli, uzaktan kumandalı bir teyp almak istiyorum. ancak orjinalinin yerinde nasıl durur, kenarda altta üstte boşluk kalır mı tereddütlerim var.

orjinal teybini değiştiren arkadaşlar yeni takdıkları cihazlara ilişkin yorumlarını ve imkanları olanlar resimlerini ekleyerek, teybini değiştirmek isteyip benim durumumda olan forum üyelerini aydınlatatırlarsa sevinirim.   

puZZle
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti pırtı » 12 Kas 2009, 03:31

ben değiştirdim malum cd çaları yok orjinalin jameson aldım yerine hemen oturdu sadece üst kısmında boşluk oldu onuda konsol kaplamanın parçasıyla hallettim sorun yok teyp gayet güzel durdu sorunsuz çalışıyo
pırtı
CLASSIC
CLASSIC

İleti C@GL@R » 12 Kas 2009, 11:25

bir adet kaset adaptörü ve 4 gb lık mp3 çalar ile yeni teyp almama erek kalmadı hep orjinalliğide bozulmamış oldu..
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti ZaNoX » 12 Kas 2009, 11:58

Hiç durma hemen değiş.Bende değiştim ve gayet memnunum.Sadece bırazcık radyoda prob yasıyosun gerisi mukemmel.Fotolarım ;

ZaNoX
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ZaNoX » 12 Kas 2009, 12:05

Ve sana önerebilceğim şu anki en ıyı teyp de bu bence ;
ZaNoX
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti puZZle » 12 Kas 2009, 12:06

[quote="ZaNoX"]Hiç durma hemen değiş.Bende değiştim ve gayet memnunum.Sadece bırazcık radyoda prob yasıyosun gerisi mukemmel.Fotolarım ;

[/QUOTE] Bu cihaz tam oturmuş yerine, güzelde görüntüsü var. ancak usb yada sd kart girişi girişi yok sanırım. mp3 leri cdye atıyordunuz değil mi?
puZZle
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ZaNoX » 12 Kas 2009, 12:25

eed usb ve sd kart yok cunku ben aldgımda o ozellıkleri olan teypler yoktu.ama sıze gosterdgım teypte var ve mukemmel bı teyp gercekten tavsıye ederım yanı.ama sd kart yok hatrladıgım kadaryla okdar şeye gerekte yok zaten.sakın her ozellık olsun dıye jameson falan almayı denemeyın.pişman olursunuz.mp3 lerımıde cd ye atıyorum eed.
ZaNoX
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti puZZle » 12 Kas 2009, 12:55

[quote="ZaNoX"]Ve sana önerebilceğim şu anki en ıyı teyp de bu bence ;
[/QUOTE] bu cihaz gerçekten çok güzel ama benim bütçeyi aşıyor,

puZZle
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ZaNoX » 12 Kas 2009, 13:01

ozman size en uygun bu bence;

yardımcı olabıldıysem ne mutlu bana :)
ZaNoX
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti puZZle » 12 Kas 2009, 13:18

[quote="ZaNoX"]ozman size en uygun bu bence;

yardımcı olabıldıysem ne mutlu bana :)
[/QUOTE] bu ürün hem fiyat hemde özellik açısından süpermiş, keşke aracına takan biri resim eklese. çok mu şey istiyorum :)
puZZle
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ZaNoX » 12 Kas 2009, 13:22

sen fabıa ıcınmı ıstıyosun.ve sana gosterdgım resmden hıc bı farkı olmıcak.cunku pıoneer ın butun teyplerının kasası aynıdır...mrk etme taktgında mukemmel olur.......

ZaNoX
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 12 Kas 2009, 16:25

[quote="puZZle"] arkadaşlar, fm transmitter cihazlarla ilgili bir konu açmıştım, büyükşehirlerde iyi sonuçlar vermediği şeklinde yorumlar nedeniyle bu tür bir cihaz almaktan vazgeçtim. yorumlarını ileten arkadaşlara teşekkür ederim.

ancak şuda bir gerçek ki eski kasa fabialarda (yeni kasalarda nasıl bilmiyorum) yer alan orjinal teyp artık ihtiyaçları karşılamıyor. 17 şarkılık cd ler hazırlamaktan bıktım artık. mp3 çalarlı, usb yada sd kart girişli, uzaktan kumandalı bir teyp almak istiyorum. ancak orjinalinin yerinde nasıl durur, kenarda altta üstte boşluk kalır mı tereddütlerim var.

orjinal teybini değiştiren arkadaşlar yeni takdıkları cihazlara ilişkin yorumlarını ve imkanları olanlar resimlerini ekleyerek, teybini değiştirmek isteyip benim durumumda olan forum üyelerini aydınlatatırlarsa sevinirim.   
[/QUOTE]
Bizim cihazlar kadar kaliteli ses verebilen birşey yok bence.Daha önceleri denediğim şeyleri forumda paylaşmıştım, ama şu an nerelerdedir kimbilir.Ses ve görüntü sistemler'' başlığında arayabilirsin.
Ayrıca şu an kullanndığın fabia symphony cd çalarını değiştirmek istersen almak isterim ben, Çünkü benim arabadaki kasetçalar...
Kolay gelsin.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti abdullah » 12 Kas 2009, 18:53

bence orjinal teybini hiç çıkarma yerine takacagın sidi çalar orjinali gibi yakışmaz hemde epey para en iyisimi çakmaklıga takılan bir mp3 çalar alın uzaktan kumandasınıda çit taraflı bant ile kültablası kapagına yapıştırın çok harika ve zahmetsiz masrafsız olur ben öyle yaptım çok kullanışlı oldu tabi uzaktan kumandanın çekim ucu çakmaklıga dogru olacak .eliniz viteste iken parmagınızın ucu ile kumandadan herşeyi kontrol edebilirsiniz
Kullanıcı avatarı
abdullah
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: 2005 fabia special gıranit gıri

İleti puZZle » 12 Kas 2009, 18:56

http://dogubankshop.com.tr/?urun-detay_ ... _USB_.html

bu cihazı aldım, tabi böyle bir cihaz gelirse :) fiyatı piyasaya göre çok uygun bir bit yeniği yoktur inşallah. garantisi olmadığı için ucuzmuş, sahtesi, çin malı olanı varmıdır onuda hiç araştırmadım.

eski teybi satmayı düşünmüyorum, aracı elimden çıkarırken orjinalini takıp, bu aldığımıda yeni aracıma takarım diye düşünüyorum.

umarım cihaz beklentilerimi karşılar...
puZZle
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Haluk » 12 Kas 2009, 19:54

track hazırlarken benim araba princo marka cd den başka markayı çalıştırmıyor.tdk,verbatim,a4 marka olanları denedim en dandik cd markasını çalıyor diğerlerinde hata veriyor.orjinal cd almak da işime gelmiyor ne yapabilirim.yazım hızını da 4'e kadar indirdim ama nafile.bu sorunu başka yaşayanlar var mı veya çözüm yolu nasıl olabilir.malum octilerde kaset yeri yok fm transmitterde de ses kalitesi sıfır.ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim
Haluk
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Erzurum
Arabanız: Peugeot 308 1.6 HDI SPORTİUM

İleti puZZle » 12 Kas 2009, 22:13

[quote="Haluk"]track hazırlarken benim araba princo marka cd den başka markayı çalıştırmıyor.tdk,verbatim,a4 marka olanları denedim en dandik cd markasını çalıyor diğerlerinde hata veriyor.orjinal cd almak da işime gelmiyor ne yapabilirim.yazım hızını da 4'e kadar indirdim ama nafile.bu sorunu başka yaşayanlar var mı veya çözüm yolu nasıl olabilir.malum octilerde kaset yeri yok fm transmitterde de ses kalitesi sıfır.ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim[/QUOTE] teybin markasını yazarsanız forumda benzer marka teyp kullanan forum üyeleri size yardımcı olabilir. aracın üzerinde orjinal teyp varsa sorun çıkmaması lazım. ben bu tür cd lerin her markasından orjinal teybimde kullandım ve bir sorun yaşamadım. 
puZZle
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir