YENİ FABİA DÖŞEME SORUNU

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

YENİ FABİA DÖŞEME SORUNU

İleti ARD » 16 Kas 2009, 19:58

Mrb arkadaşlar

2008 yeni fabi aracım var aracın içi gri/mavi kombineli kapılar da da mavi koltuk döşemesinden kaplı ya böyle güzel bir araç yap bu kadar adi bir kumaş kullan aracın koltugna su damlasa lekesi kalıyor sizin bu konu hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim

koltuk sunni deri kaplama 750 hakiki deri kaplama 1350 dedıler bunlar cok para birde terleme olayı her ıkı deride farklı oranlarda mutlaka yapıyormuş acaba kumaşmı kaplatsan kılıf takmak istemiyorum kumaş kaplata bilcegimiz uygun bir yer bilen varmı?.

ARD
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Bluedays » 16 Kas 2009, 20:04

Abi verdikleri fiyat uygun bence ya bende düşünebilirim deri koltuk olayını :)
Çok şık durur.

Hakiki deri daha çok terletir kanaatindeyim. Kılıf takmak istemediğini söylemişsin fakat dostum çok güzel kılıflar bulunuyor. Mesela benim araç bej rengi, aynı renkte kılıf var ama döşeme gibi duruyo orjinal gibi sanki.

orjinal döşemeyi kullanmaman her zaman hayrınadır.

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti ARD » 23 Kas 2009, 20:22

[quote="Bluedays"]Abi verdikleri fiyat uygun bence ya bende düşünebilirim deri koltuk olayını :)
Çok şık durur.

Hakiki deri daha çok terletir kanaatindeyim. Kılıf takmak istemediğini söylemişsin fakat dostum çok güzel kılıflar bulunuyor. Mesela benim araç bej rengi, aynı renkte kılıf var ama döşeme gibi duruyo orjinal gibi sanki.

orjinal döşemeyi kullanmaman her zaman hayrınadır.

[/QUOTE]

Varmı bildiginiz kılıf yapıcak bir yer ..Piyasadaki hazır kılıflar tam oturmaya biliyor.Ben yaptırtayım diyom ama kumaş kılıf yapacak bir yer arayışı içindeyim
ARD
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti cetin17 » 23 Kas 2009, 21:35

gop sanko da bir usta var. ben fabia ya yaptırdım. orjinalı gibi. 90 liraya yaptı ama harika. anlatamam o kadar güzel
Bir öyle şaşılası dünya ki burası, balıklar kahve içerken çocuklar süt bulamıyor. İnsanları sözle besliyorlar, domuzları patatesle... Nazım Hikmet RAN ...
Kullanıcı avatarı
cetin17
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: çetin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: fabia elegance 101 / landirenzo lpg

İleti muca » 23 Kas 2009, 22:38

suni deri bizzat evdeki koltuklarda denenmiştir. İstikbal corner köşe takımı...
Aman haaa uzak uzak gidin. Poponuzun oturduğu yeri iç çamaşırınızdan dışarı taşan bir terle ıslatabilir düzeyde terletmekte. o nedenşe corner köşe takımı 2 gün sonra deformasyon nedeniyle iade edilmiştir ki malum otomobilimizde daha uzun zamanlar yolculuk etmekteyiz.

Kanaatimce suni deri (derimsi herne ise) kesinlikler terletmekte.

benim gözlemim budur. diğer deneyen arkadaşlarda fikir beyan ederse iyi olur

Kullanıcı avatarı
muca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 23 Kas 2009, 22:39

Hakiki deri araçta bile rahat edemedim, Ankaradan Çankırıya gidene kadar mahvetti beni, hay sürmez olaydım.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti skodaizm » 23 Kas 2009, 22:44

[quote="cetin17"]gop sanko da bir usta var. ben fabia ya yaptırdım. orjinalı gibi. 90 liraya yaptı ama harika. anlatamam o kadar güzel[/QUOTE]

Adres detayı yada telefon vermeniz mümkün mü?

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir