yenibosna auto city nasıldır?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yenibosna auto city nasıldır?

İleti zaferdurukan » 21 Kas 2009, 00:09

arkadaşlar aklıma takıldı sormak istedim. genelde herkes için ortak nokta olan galericilerden araba almanın pek akıl karı iş olmadığıdır. yenibosna e5 kenarında bulunan autocity denen yer tam olarak oto galerimidir? yoksa daha farklı bir  işletmemidir??
  aslında bunu sormamda ki amaç şudur. şu an için nakit para sıkışıklığı dolayısı ile alacağım araçın %100 peşin çıkamıyorum ancak%75-80 lik kısmını çıkabildiğim için bir türlü sahibinden yoluyla araç alamıyorum.Cry bu yüzden bu işin ticaretini yapan yerler benim için kısmı vade yapabilecek yerler olduğu için ilgii çekmek durumunda

zaferdurukan
CLASSIC
CLASSIC

İleti sonertevfik » 21 Kas 2009, 02:24

GİDİP ŞARTLARINI KONUŞMANIZI ÖNERİRİM, HİÇ ALIŞVERİŞİM OLMADI ORADAN AMA GÜZEL ARABALAR SATILDIĞINI DÜŞÜNÜYORUM... GARANTİLİ ARAÇ BİLE SATILDIĞINI DUYMUŞTUM BİR ARA...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti yargic » 21 Kas 2009, 02:58

Orasını iyi biliyorum. Araçlar piyasa değerinin %20 fazlası olarak satılıyor. Sendede %80 peşin para var diyorsan piyasadan alman daha mantıklı. Evet oradaki araçların bakımı yapılmış ama aynı şekilde bakımlı fakat çok daha ucuz arabalar bulabilirsin piyasadan.
yargic
CLASSIC
CLASSIC

İleti zaferdurukan » 21 Kas 2009, 18:15

dilerim piyasada istedeğim şartlarda bir fabia bulurum:)
zaferdurukan
CLASSIC
CLASSIC

İleti edoras » 25 Kas 2009, 01:45

DOD a a bak orada mutlaka kafana göre skoda bulursun ayrıca kredi sistemleri de kendi içinde vdf finans ta 2 günde sana bilgi verirler garantili araçlarda orada bulabilirsin

saygılar

Skoda Fabia Choice 101Hp Düplü!!!!
Kullanıcı avatarı
edoras
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Fabia

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir