yedek anahtar yaptırmak istiyorum

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yedek anahtar yaptırmak istiyorum

İleti arathron » 23 Kas 2009, 02:03

arkadaslar merhaba,

Fabia mın yedek anahtarı yok ve yaptırmak istiyorum. daha önce yaptıran yada ankarada tavsiye edebilecegi yer olan var mı??

arathron
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: serhan
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1.4 Amb. TDI

İleti cancanamca » 23 Kas 2009, 02:16

ben anahtarı kaybettiğimde servis kilit sistemi değişimi ile 650 sadece anahtar + kodlama için 450 tl fiyat vermişdi. Ama şirket aracının anahtarını kaybeden arkadaş gitti anahtarcıya 20 tl ya anahtar çektirdi sonra servise kodlattı işi 150 tl ye halletti, bence bu yolu izleyin daha ucuza mal olur. Kaskonuz varsa da kaskoya asıl anahtarı kaybettim diye başvurun bedavaya gelir Thumbs%20Up

cancanamca
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: choice

İleti adilektasli » 23 Kas 2009, 11:32

Mesele yedekse piyasada daha ucuza yaptırılır. Imoblayserlı anahtarları da yapabiliyorlar. Reklalarını çok gördüm ama ihtiyacım olmadığından kim yapar bilmiyorum. En kötü ihtimalle sanayiye gidip sorsan yine bulursun. Önce birkaç yer gez fiyat al sonra yaptır. Sonra bize de söyle ki lazım olursa bilelim Wink

Kullanıcı avatarı
adilektasli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Alper
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia 1.6 MPI Ambiente++

İleti a1tug » 19 Şub 2010, 05:42

cancanamca; kasko'ya ba$vurunca hasarsızlık indirimine 1 etkisi oluyormu acaba ? yada herhangi 1 indirime filan ;)

bursa'da aynısının tıpkısını 200 TL 'e yapiyorlar kodlu modlu..

bu bile cok para, en iyisi kasko'ya yaptirmak 1 muallak yoksa tabiki.....
a1tug
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir