81 İLİMİZİN TÜMÜNÜ GEZEN VAR MI?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

81 İLİMİZİN TÜMÜNÜ GEZEN VAR MI?

İleti ADEPIRON » 04 Arl 2009, 10:49

HEP BAŞKA YERLERE ÜLKELERE ÖZENİYORUZ GEZMEK DOLAŞMAK İSTİYORUZ ACABA TÜM İLLERİMİZİ TÜM GÜZELLİKLERİMİZİ GÖREN DOLAŞAN VARMI?............ADAMIN BİRİ KÖYÜNDEN HİÇ ÇIKMAMIŞ BÜTÜN DÜNYAYI KENDİ KÖYÜ KADAR SANIYORMUŞ GÜN OLMUŞ İLÇESİNE VEYA İLİNE GİTMİŞ DEMİŞ Kİ DÜNYA BİZİM KÖYDEN İBARET DEGİLMİŞ BİZİM KÖYDEN BAŞKA YERLERDE VARMIŞ........... GEZENMİ ÇOK BİLİR OKUYANMI ÇOK BİLİR AYRI KONU HEM OKUMAK LAZIM HEM GÖRMEK LAZIM İMKANLAR NİSBETİNDE.......... YURT  DIŞINDAN ÖNCE TÜM TÜRKİYEMİZİ GEZELİM BEN KARADENİZE GİDEMEDİM BİR TÜRLÜ

Hepimiz, hayatın kısalığından söz ederiz de boş geçen zamanımızı, nasıl değerlendireceğimizi bilemeyiz.
Kullanıcı avatarı
ADEPIRON
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: RAMAZAN
Nereden: Bingöl
Arabanız: OCTAVİA 2006

İleti irfant » 04 Arl 2009, 11:47

Hakkari hariç tüm şehir merkezlerine ayak basmışlığım var, umarım oraya da bir gün kısmet olur...
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti serdarefe09 » 04 Arl 2009, 16:01

evet ben türkiyenin tüm illerine gittim en azından her ilde en az 1 hafta kaldım.
serdarefe09
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ADEPIRON » 04 Arl 2009, 16:27

TEBRİK EDERİM YURT DIŞINA GİTMEYİ HAK ETTİNİZ YURDUMUZU BİTİREN YURT DIŞINA ÇIKABİLİR GEZMEYE İŞ İCABI TABİKİ GİDİLİR
Hepimiz, hayatın kısalığından söz ederiz de boş geçen zamanımızı, nasıl değerlendireceğimizi bilemeyiz.
Kullanıcı avatarı
ADEPIRON
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: RAMAZAN
Nereden: Bingöl
Arabanız: OCTAVİA 2006

İleti mygokhan » 04 Arl 2009, 19:36

Gidemediğim çok fazla il var maalesef..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti palowera17 » 04 Arl 2009, 19:43

81 ilimizin 28 ini bizzat dolaştım , urfa balıklıgölden trabzon uzungöle , edirne selimiyeden pamukkale ye kadar.....
palowera17
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti iceman70 » 04 Arl 2009, 20:23

[quote="irfant"]Hakkari hariç tüm şehir merkezlerine ayak basmışlığım var, umarım oraya da bir gün kısmet olur...[/QUOTE]

karamanda dahil mi :))
iceman70
CLASSIC
CLASSIC

İleti Bluedays » 04 Arl 2009, 20:24

Bende haziran ayında karadeniz turu yaptım kendimce :) arkadaşlarla gittik. Ben eşim ve iki arkadaşımızla birlikte süper oldu tavsiye ederim.
Trabzon, Giresun, Samsun, Ordu ve çevre yerler.

Hepsini dolaştık bir haftada  3.000 km yaptık şiddetle tavsiye ediyorum
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti ankaralı_06 » 04 Arl 2009, 21:14

hakkari şırnak (kato-gabar -cudi  tendürek dahil) her bir bölgeyi karış karış gezdim memleketimde (uzman çavuşdum bi zamanlar)
ankaralı_06
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti cancanamca » 04 Arl 2009, 22:06

Bu ülkede eğer sivil bir Türkseniz maalesef yurdun herkarış toprağı sizin toprağınız olamıyor, istesenizde can güvenliğiniz olmadığı için bazı yerlere gidemiyorsunuz veya büzüğünüz yemiyor, Kamuda çalışıyorsanız ve çalışmaya mecbursanız göreviniz icabı yurdun heryerine bazı şeyleri göze alarak gidebilirsiniz, ama bu mecburiyettendir keyfiyetten değil, halbuki açılım açılım diyen, Türkler kadar hakkımız yok diyen sayın kardeşlerimizden kaçı Türkiyede istediği bir bölgeye veya köye aynı kaygıdan gidememiştir, bunun birtek örneği varmı acaba ? onlar her istedikleri yere gidip yerleşip iş aş kovalarken mağdur oluyor ve açılımla ödüllendiriliriyor, ben bir Türk olarak can güvenliğim sıfır olduğu için yurdumun bazı yerlerine gidemiyorum.

Sornuzun cevabına gelirsek ben istediğim halde yurdumun heryerini gezemedim, basit bir gezi için kaçırılmayı veya kalleşçe öldürülmeyi göze alamıyorum, kusura bakmayın...

Dip not: Sizce açılıma gerçekten kimin ihtiyacı var acaba?
cancanamca
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: choice

İleti mygokhan » 04 Arl 2009, 22:45

[quote="irfant"]Hakkari hariç tüm şehir merkezlerine ayak basmışlığım var, umarım oraya da bir gün kısmet olur...[/QUOTE]

Süpersin İrfan abiClap

Hayatı doya doya yaşamışsın-yaşıyorsun..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti faithfull » 05 Arl 2009, 03:04

46 ilimize gitmişim çok azının şehir merkezine uğramadım bunlardan. 37 il kalmış.
faithfull
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 05 Arl 2009, 08:46

[quote="iceman70"][quote="irfant"]Hakkari hariç tüm şehir merkezlerine ayak basmışlığım var, umarım oraya da bir gün kısmet olur...[/QUOTE]

karamanda dahil mi :))
[/QUOTE]

Evet bir yakınımın düğünü için gelmiştim.

Çoğu şehre bisiklet yarışı için gitmiştim, eskiden bisiklet yarışçısıydım. Doğu'daki illeri askerliğim esnasında mühimmat sevki nedeniyle gördüm, yine askerde 9. Kolordu'nun voleybol ekibinin başındaydım, müsabakalar için çok gezdim.

Onun dışında işim gereği kongreler - ortak çalışmalar falan derken adım atmadık bir Hakkari kaldı  Smile
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti gandak » 05 Arl 2009, 11:00

babam ve abim nakliyeci oldugu için 65 tane il gezdim ama doyamadım açıkcası çünkü bir yere gitmek var bir yerde gezmek var...
gandak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: adil tarakcıoğlu
Nereden: Denizli
Arabanız: favorit 94 glx

İleti cetin17 » 05 Arl 2009, 20:38

[quote="cancanamca"]

Bu ülkede eğer sivil bir Türkseniz maalesef yurdun herkarış toprağı sizin toprağınız olamıyor, istesenizde can güvenliğiniz olmadığı için bazı yerlere gidemiyorsunuz veya büzüğünüz yemiyor, Kamuda çalışıyorsanız ve çalışmaya mecbursanız göreviniz icabı yurdun heryerine bazı şeyleri göze alarak gidebilirsiniz, ama bu mecburiyettendir keyfiyetten değil, halbuki açılım açılım diyen, Türkler kadar hakkımız yok diyen sayın kardeşlerimizden kaçı Türkiyede istediği bir bölgeye veya köye aynı kaygıdan gidememiştir, bunun birtek örneği varmı acaba ? onlar her istedikleri yere gidip yerleşip iş aş kovalarken mağdur oluyor ve açılımla ödüllendiriliriyor, ben bir Türk olarak can güvenliğim sıfır olduğu için yurdumun bazı yerlerine gidemiyorum.

Sornuzun cevabına gelirsek ben istediğim halde yurdumun heryerini gezemedim, basit bir gezi için kaçırılmayı veya kalleşçe öldürülmeyi göze alamıyorum, kusura bakmayın...

1+
Dip not: Sizce açılıma gerçekten kimin ihtiyacı var acaba?
[/QUOTE]
Bir öyle şaşılası dünya ki burası, balıklar kahve içerken çocuklar süt bulamıyor. İnsanları sözle besliyorlar, domuzları patatesle... Nazım Hikmet RAN ...
Kullanıcı avatarı
cetin17
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: çetin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: fabia elegance 101 / landirenzo lpg

İleti hakanerdogan » 05 Arl 2009, 20:41

Güneydoğuda bir kaç şehir hariç her yeri görmüş oluyorum galiba baktımda haritaya, 21 yaşındayım, söliyimde Smile Kıbrıs dahil. 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti iceman70 » 05 Arl 2009, 20:48

Ben daha 3-4 il haricinde bi yeri göremedim ama ilerde iyi bir iş bulursam gezecem heryeri.Doğu hariç heryeri görmek istiyorum.sonrada ver elini avrupa :)

iceman70
CLASSIC
CLASSIC

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir