2010 RUHSAT DEVİR İŞLEMLERİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2010 RUHSAT DEVİR İŞLEMLERİ

İleti ADEPIRON » 07 Arl 2009, 21:40

1-
2010 RUHSAT DEVİR İŞLERİNE KOLAYLIK MI GELİYOR RUHSATI ÜZERİME ALACAM HERKES 2010 AL DİYOR BİLGİSİ OLAN VARMI

2 RUHSATI ÜZERİME ALINCA PLAKA DEGİŞMESE OLURMU? PLAKAM 35 KALSIN İSTİYORUM

TEŞEKKÜRLER AMA KİMSE CEVAP YAZMIYOR KİMSE YOKMU ACABA

Hepimiz, hayatın kısalığından söz ederiz de boş geçen zamanımızı, nasıl değerlendireceğimizi bilemeyiz.
Kullanıcı avatarı
ADEPIRON
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: RAMAZAN
Nereden: Bingöl
Arabanız: OCTAVİA 2006

İleti gandak » 07 Arl 2009, 22:36

arkadaşım ben daha bugun ruhsat işlemimi yaptırdım.banada öyle dediler iş sadece trafikte yapılacak diyorlar.ama düşün ben satış işlemleri için 280 tl para saydım notere .günde en az 20 25 satış işlemi gerçekleştiren noterler bu olayı kabul edermi.bu bi hayal bence.ha işlemler trafikte olur belki ama senden çıkan para değişmez.Ruhsat sayfasına bile 105 tl para alıyorlar.bugun baydım daha.Plaka değişme olayına gelince nerden plaka almak istiyorsan ordan alırsın ama adres göstermen şartıyla tabi o da artık baya zor iş malum tc. kimlik no denen olay var.Eski plakanın kalması gibi bi ihtimal yok ama tabii yaeni ruhsat alırsan...
gandak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: adil tarakcıoğlu
Nereden: Denizli
Arabanız: favorit 94 glx

İleti ADEPIRON » 07 Arl 2009, 22:43

TEŞEKKÜR EDERİM BİLGİLERİNİZE
DİGER SORULARIMIDA CEVAPLASAYDINIZ MEMNUN OLURDUM
Hepimiz, hayatın kısalığından söz ederiz de boş geçen zamanımızı, nasıl değerlendireceğimizi bilemeyiz.
Kullanıcı avatarı
ADEPIRON
CLASSIC
CLASSIC

İleti gandak » 07 Arl 2009, 22:50

ben bütün sorularını cevapladım...
gandak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: adil tarakcıoğlu
Nereden: Denizli
Arabanız: favorit 94 glx

İleti ADEPIRON » 07 Arl 2009, 22:55

FABİA 1.4 2005 DİZEL..............BUGÜN DÖŞEMECİYE GİTTİM ŞOFÖR KOLTUGUNUN BİLYESİ BOZULMUŞ DEDİLER İLERİ GERİ KAYDIRAN........ KAZA RİSKİ FALAN OLUR  DEDİLER......KOLTUK SALLANIYORDU BİLYESİNİ DEGİŞTİRDİ HAFİF SALLANTI KALDI KOLTUK VE BİLYESİ HAKKINDA KIZAGI HAKKINDA BİLGİ VERİRMİSİNİZ...... BİLYE Mİ DİŞLİ Mİ DİYORSUNUZ 15 LİRAYA DEGİŞTİ 2 KOLTUK 30LİRA NE DERSİNİZ   KANDIRILDIMMI ARKADAŞLAR SELAMLAR RAMAZAN BİRDE LASTİK NE KULLANIYORSUNUZ NE TAVSİYE EDERSİNİZ

Kullanıcı avatarı
ADEPIRON
CLASSIC
CLASSIC

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir